Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Spotkanie w Warszawie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 theblack

theblack

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 20:44

ja się kurde normalnie wpisuję na 100 % :)

The Black
  • 0

#2 iwa372

iwa372

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Środek Polski

Napisano 27 wrzesień 2009 - 16:46

Cóż nie można mieć wszystkiego.Wczoraj wróciłam z 3-dniowej wycieczki do Lublina,Nałęczowa Kazimierza Dolnego,więc chyba tym razem sobie daruje.Bawcie się dobrze.
  • 0
Iwa 372
Tylko dla miłości nie ma przeszkód.(M.Gogol)

#3 sb1mm7g5

sb1mm7g5

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 16 październik 2009 - 12:46

Dodano ndz 4 paź 12:35:28 2009 :
Witam miło było poznać iponków na żywo tylko moim zdaniem te spotkania powinny być nieco weselej organizowane a chodzi o to że po tych wszystkich rozmowach i spotkaniu jakiś dancing lub balety było by jeszcze fajniej a tak to niektórzy pouciekali bo już nie mieli o czym rozmawiać albo już funduszy na następne zakupy a siedzieć i patrzeć jak inni kupują hmm chyba nie miło następnie ile można gadać a jak by był jeszcze jakiś balet to by się pobawiło i pogadało troszkę więcej no i co najważniejsze to pokazało by się społeczeństwu że niepełnosprawni też potrafią się bawić .

Kolejna rzesz to że było by kilka osób więcej na tym spotkaniu gdy by informacja była zamieszczona na głównej stronie ipon że takie spotkanie się odbędzie bowiem nie każdy lubi lub ma czas na czytanie forum. mimo że jestem informatykiem to sam nie przepadam za forum wole stronki i czaty gdzie się dowiaduję informacji

Piszę o tym ponieważ kilka osób pisało mi na priv co to za spotkanie i gdzie ono było i że oni nie wiedzieli o spotkaniu i chcieli być.

A co do restauracji to mieli duże braki między innymi brak menu jakie podali na stronie
następnie nie kompletne dania zamawiane i co niektórych potraw nie mieli nawet te co były w menu
więc myślę że reklama strony tej restauracji to po prostu antyreklama aby przyciągnąć klienta.

(dopisek do wątku nurtującego)
" Kolejna rzesz do tych co byli trochę mało mówiłem spowodowane tym że ostatnio mam problemy z słuchem więc może wydawało się co niektórym że byłem niezadowolony z spotkania
następna kolejna informacja to uważam że takich spotkani powinno być więcej w Warszawie
i jeśli chodzi o spotkania ipon jestem jak najbardziej za takimi spotkaniami "

Teraz napisze trochę wyjaśnień co do zablokowania nicku ponieważ nie zauważyłem że nick nie może być z symboli a tylko z liter i cyfr i to był główny powód

Kolej teraz na temat postu nie krytykuje działań ipon tylko podpowiadam co by można było jeszcze zrobić no i to tyle

a co do restauracji mam prawo się wypowiedzieć ponieważ patrząc na oferty gastronomiczne i reklamy brak było tego i co reklamują więc dlatego nazwa antyreklamy.

do ludzi którzy czują się urażeni że ktoś jest nie zadowolony z ipon to mówię że restauracja nie ma nic wspólnego z ipon i osobami które organizują spotkanie

{
( jestem bardzo zadowolony z spotkania ipon i to będę potrzmywał ) a co do organizatora spotkania to powiem tylko tyle że dość dobre miejsce na spotkanie w warszawie gdzie nie jest zbyt gwarno i nie ma takiego dużego tłumu więc uważam że dobre miejsce i sporo luzu :) gratuluje :)
}

dlaczego ponieważ np ja zorganizuje spotkanie w super restauracji z ekstra cennami i asortymentem ale gdy dojdzie do spotkania np kucharze i pracownicy się rozchorują i również dobrze może nie być wielu potraw itp tylko ważne jest to by np gdy czegoś nie ma w zestawie obniżyć cennę oraz to że np gdy nie ma niektórych potraw to bynajmniej przeprosić za utrudnienia.

nie mówię tu o przeprosinach ipon a o restauracji.

jestem po szkole gastronomicznej no i chodzę po różnych restauracjach i różnie to bywa ale bardzo często niestety klient jest oszukiwany na porcjach cennach i takich informacji że mamy tak rozwinięte menu

zresztą powiedzcie sami czy gdy bym miał np restauracje no i stronę na której bym reklamował swój biznes i napisał np że posiadamy wszystkie potrawy całego świata przygotowane na miejscu a gdybyście przyszli do mojej restauracji powiedział bym niestety ale mam tylko lemoniadę i suchy chleb oraz kawę i herbatę.

no wybaczcie ale szczerze mówiąc chyba coś nie fair.
a co by było gdy by przyjechał np prezydent hmmm wstyd mojej restauracji :/
......

ok spoko

a co do iponu mam szacunek i uważam że dobrze że są spotkania i zloty gdyż jest to potrzebne.
i dobrze by było gdy by były takie spotkania np co miesiąc jestem również za tym aby niepełnosprawni się łączyli razem dlaczego ponieważ gdy jest problem 1 niepełnosprawnego to i jest problemem dla reszty mimo że tego może nie zauważamy.

podam przykłady.

Problem dla osób niepełnosprawnych jest np wiadukty w których nie ma żadnego zejścia dla nich.

Kolejny problem osób niepełnosprawnych formalności założeniem własnej firmy uważam że jest wielu osób niepełnosprawnych którzy marzą i chcą mieć swoje firmy ale jest to utrudnione tym że środki które można wykorzystać są wykorzystywane przez firmy które zatrudniają osoby niepełnosprawne......

problemy barierami architektonicznymi .....

takich problemów jest masa

wiele z tych problemów jest gdyż osoby niepełnosprawne są zastraszeni oraz wiele osób nie chce nic z tym zrobić i nic mówić o wiele lepiej i lżej jest przytakiwać wszystko jest w porządku.

przypatrzcie się na to jak np ktoś pyta co u ciebie ?
odpowiadamy wszystko w porządku tak reagujemy .
w rzeczywistości tak nie jest.

sam tak robię i dochodzę do wniosku że nie jest to dobre.

oj rozpisałem się życzę wszystkiego dobrego wszystkim.

Piotr.
  • 0

#4 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 20 wrzesień 2009 - 18:17

Najwyższy czas by zrobić małe spotkanie w Warszawie. Chcę zaprosić Was do restauracji SEPHIA (dawna Przystanek Muranów Pierogi Świata) przy ulicy Andersa 13. Restauracja jest przystosowana dla wózkowiczów. Spotkanie robimy 03.10.2009 o godz. 15. Proszę o zgłaszanie się tu na forum, gdyż muszę potwierdzić ilość zarezerwowanych miejsc. Serdecznie zapraszam. Oto link do strony tej restauracji:
http://restauracja-s...a.pl/index.html
Magda
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#5 beata2

beata2

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów
  • Skąd:sochaczew

Napisano 20 wrzesień 2009 - 18:29

ja rezerwuje 2 miejsca będziemy napewno do zobaczenia Madziu
  • 0

#6 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 20 wrzesień 2009 - 20:01

Będę Na 90% :)
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#7 gosikgosik

gosikgosik

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 20 wrzesień 2009 - 20:37

Rezerwacje na 1 osobę pozdrawiam
  • 0

#8 MariannaS

MariannaS

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 21 wrzesień 2009 - 07:05

Ja rezerwuje 2 miiejsca :):)
  • 0
Kobiety nie są po to, by je rozumieć, lecz po to by je kochać - Oskar Wilde



Marianna :)

#9 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 wrzesień 2009 - 11:33

Suuuuper :) poprosimy dwa miejsca :) tylko nie wiemy czy będziemy z narybkiem czy bez ;
) ale postaramy się być bez dzieciaczków :)
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#10 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 22 wrzesień 2009 - 20:37

O super ja tez poprosze o wpisanie mnie na liste :):):). Pozdrawiam buuuuuuuuzka :):):)
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#11 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 22 wrzesień 2009 - 21:03

Super! Jak nie będę nad morzem (a nie mam jeszcze potwierdzenia rezerwacji), to będę z Wami. :D
  • 0
Daga

#12 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 23 wrzesień 2009 - 15:30

Madziu ja oczywiście też będę :)
  • 0

#13 Lusi

Lusi

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano 23 wrzesień 2009 - 16:36

Fajnie... my też przyjdziemy - 2 miejsca :)
  • 0

#14 _grazia_

_grazia_

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 23 wrzesień 2009 - 18:23

A ja będę tego dnia płakać.....................bo nie mogę być z wami. CMOKUSIE
  • 0

#15 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 24 wrzesień 2009 - 22:16

Fajnie Madziu że pomyślałaś:):) Oczywiście jestem za więc rezerwuje aż 2 miejsca :):)

Buziaki i do zobaczyska KINIA
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#16 Bear

Bear

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 25 wrzesień 2009 - 11:07

Chętnie byśmy się wybrali z Kićką, ale ja jeszcze dochodzę do siebie po operacji stopy i o kulach poruszam się bardzo trętwo. Żałuję, bo wiem że warszawskie spotkanka to nie byle co, z resztą na jednym z nich odmieniło się moje życie. Bawcie się dobrze kochani, na następne już się zameldujemy :)
  • 0
"W rzeczywistości problem nie polega już na tym, by się dowiedzieć, czy Aniołowie istnieją, lecz raczej na tym, czy archanioł Gabriel jest lepszym trębaczem od Milesa Davisa"

Pierre Jovanovich

#17 Malpka

Malpka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 25 wrzesień 2009 - 16:18

Witajcie
na spotkanie przybędziemy zarezerwuj 2 osoby do miłego zobaczenia malpka
  • 0
chodź [you] poskaczemy razem w małpim gaju

#18 madzik795

madzik795

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 10:33

Witajcie wszyscy
na spotkaniu będę zarezerwuj 1 miejsce di miłego pa
  • 0

#19 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 10:34

[quote name='Daga]Super! Jak nie będę nad morzem (a nie mam jeszcze potwierdzenia rezerwacji)' date=' to będę z Wami. :D[/quote']
A ja już wiem, że wyjeżdżam w piątek. :(

Bawcie się dobrze! Będę z Wami duchowo. Ja w sobotę będę mieć spotkanie w Kuźnicy. :)
  • 0
Daga

#20 Facet1

Facet1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 12:56

Checi mam gorzej z czasem ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych