Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

śpiew


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Andy

Andy

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 26 marzec 2008 - 12:59

http://pl.youtube.co...h?v=x5lW_jZB7bk

może trochę nie do tematu, ale fajowe :)
  • 0
Wydłubałaś sianko z naszego misia
Nie chcę się z tobą więcej spotykać

#2 niunia125

niunia125

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 30 kwiecień 2007 - 11:58

czy ktos pasjonuje sie spiewem albo porost spiwaz bo sprawia mu to szalona przyjemnosc
  • 0
tak mnir skrusz tak mnie złam tak mnie wypal Jezu byś został tylko ty

#3 Jamisia

Jamisia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 10 czerwiec 2007 - 11:50

Ja :) i nawet mi to wychodzi:)
  • 0
Nie daj mi Boże, broń Boże skosztować tak zwanej życiowej mądrości dopóki życie trwa, dopóki życie trwa/ A.Osiecka

#4 asiatko31

asiatko31

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów
  • Skąd:Polska ;)

Napisano 10 czerwiec 2007 - 12:34

no ja śpiewam tylko gdy jestem sama lub pod prysznicem a to dlatego ze fałszuje
  • 0

#5 loczek

loczek

    Podpowiadacz

  • Oczekujący
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 23:37

Ja uwielbiam muzyke i spiew. Śpiewam sobie prawie w kazdej wolnej chwili, z kimś i solo. Byl czas kiedy występowałam na różnych lokalnych konkursach i festiwalach.echhhh To były czasy:) Dziś juz bym chyba nie umiała wyjść i zaspiewac dla puplicznosci aczkolwiek w towarzystwie biore udział w w świetnej zabawie która zwie się ... Karaoke :) :) :)

http://www.ewa.bicom.pl/karaoke/

Pozwolę sobie zamieścić tu adres stronki z dużym zbiorem piosenek służących własnie do tej zabawy. Kto chce niechaj do woli korzysta :)
Milego spiewania życze i pozdrawiam cieplo:)
  • 0
Wczoraj jest historią Jutro jest zagadką. Dziś jest darem

#6 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 20 czerwiec 2007 - 04:40

Ja też lubię sobie pośpiewać. Nie potrafię, ale lubię ;)
Pozdrawiam

Lubie śpiewanie, zwłaszcza z chorem, w ktorym spiewam od kilku lat.
Chor nazywa sie Sonante i ma spotkania na warszawskim Bemowie.
AVE
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#7 niunia125

niunia125

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 24 sierpień 2007 - 08:35

lozku ja tez kidys wytepowalam... hcialabym do tego wrucic ale na wszelkego rodzaju festiwalach niehetbie sie przyjmuje osoby z silnym mpd ze wzgledu na niewyraxna mowe i spatyke..
  • 0
tak mnir skrusz tak mnie złam tak mnie wypal Jezu byś został tylko ty

#8 grzeesiek

grzeesiek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 24 sierpień 2007 - 18:59

czy ktos pasjonuje sie spiewem albo porost spiwaz bo sprawia mu to szalona przyjemnosc

to jest "Tolerancja"? dobrze pamietam? czy cos pokrecilem?;p (znam bo gralem kiedys;p)
  • 0

#9 emmi84

emmi84

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 09 listopad 2007 - 20:08

nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i śpiewu!:) od kilku lat śpiewam na festiwalach dla młodzieży niepełnosprawnej, organizowanych w wielu miastach w Polsce. Próby z zespołem muzycznym, spotykanie się z przyjaciółmi, a potem występowanie na wielkiej scenie daje mi niesamowitą radość, satysfakcje i spełnienie, dla takich chwil warto żyć!
  • 0
w życiu piękne są tylko chwile...

#10 Pimpinellanisum

Pimpinellanisum

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 09 grudzień 2007 - 15:29

Ja spiewam bo lubie... niestety po rodzinie taty odziedziczylam glos typu takiego, ze jak sie spiewa to pelnym glosem bo inaczej sie falszuje...tak wiec moglibysmy razem spiewac kolędy bez naglosnienia ;)) Niestety ze względu na to, ze mam problemy ze strunami glosowymi spiewam sobie jak mnie najdzie i to w mieszkaniu...jak nikogo nie ma albo zostaje z siostra...pewnie dlatego, ze ona nie moze zaprotestowac a z reszta ostatnio zaczela uwielbiac patrzec i sluchac cokolwiek ja robie :) Raz spiewalam... na praktykach w szklarnii...dostalam propozycje spiewania w zespole...ale speszylam ;))
  • 0

#11 NeoN_WJ

NeoN_WJ

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 14:36

Gdzie słyszysz śpiew, tam wchodź
Tam ludzie serca mają,
źli ludzie uwierz mi
Ci nigdy nie śpiewają
  • 0
NeoN

#12 Jamisia

Jamisia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 22:59

Neon swieta prawda tykjo bie wiem skad pochodzi. Równez nosze muzyke w sobie i nie boje sie okazywac swoich emocji gdy spiewam Świetny motyw na ladowanie akumulatorkow gdy ma sie wszystkiego dosyc:)
  • 0
Nie daj mi Boże, broń Boże skosztować tak zwanej życiowej mądrości dopóki życie trwa, dopóki życie trwa/ A.Osiecka

#13 kasieńka22

kasieńka22

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 23:31

Śpiew towarzyszy mi od najmłodszych lat, a w pewnym momencie życia stał się moją pasją. Pozwala mi bardzo często wyrazić swoje emocje, ale niejednokrotnie także odstresować się i odprężyć. Ma w sobie jakąś magię, której trudno doszukać się w innych formach muzykowania. To stanowi o jego niepowtarzalności i wyjątkowości.
  • 0

#14 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 styczeń 2008 - 20:14

hehe ja spiewac uwielbiam w liceum spiewalam w zespole rockowym ale niestety po maturce sie rozpadlo wszystko teraz tylko karaoke mi zostalo :P
  • 0

#15 Ewelina (Ewi)

Ewelina (Ewi)

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 25 luty 2008 - 08:00

Uwielbiam śpiewać :)
  • 0
"Secundas res splendidiores facit amicitia et adversa partiens communicansque leviores(...)"

#16 zija

zija

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 25 luty 2008 - 15:46

Kamila bardzo bardzo chce zostać profesjonalna piosenkarką , nauczyć się śpiewać i występować przed publicznością ,chce nauczyć się grać na pianinie , rozwijać swoją pasje którą jest muzyka ,i w ten sposób udowodnić światu a przede wszystkim sobie ze nie jest tylko kaleka wymagająca opieki , a wartościowym umiejącym śpiewać człowiekiem . Kamila naprawdę kocha Muzykę
jak pomóc jej rozwijać zdolności ?
gdzie szukać pomocy ?
jak znaleźć ludzi i organizacje które pomogą jej spełnić marzenie o śpiewaniu , nauce muzyki i występach przed publicznością?
czytałam że niektórzy z was mają spore doświadczenie, i wysapują na różnych festiwalach .
proszę pomóżcie mi
  • 0
Kamila (avatar) 22l porażenie mózgowe dziecięce i epilepsja wygasła

#17 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 01 wrzesień 2011 - 03:28

kiedys uczyłam sie śpiewu glownie z Vaccai'a, jednak jakos mi to wszystko nie szło ;) z tamtych lekcji pozostala mi tylko umiejętność oddychania przepona, a i pamietam, ze to cwiczenie zaliczalam..
ale kiepsko tez szlo ;)
a spiewac ogolnie lubie, przy sprzatniu, pod prysznicem, bo spiew mnie relaksuje, a ze nie wychodzi tak jakbym sobie zyczyła.. coz :D wybaczcie sasiedzi :D
  • 0

#18 Dawidk1

Dawidk1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 14:31

Ja tez lubię muzykę i na fundacji też założyłem zespół i śpiewamy występujemy też na scenie i na konkursy jeździmy. Muzyka dla mnie jest czymś niesamowitym zwłaszcza jak publiczność entuzjastycznie reaguje i świetnie się bawi rusza i to we mnie pozytywne emocje wyzwala i sprawia ze się chce jeszcze więcej śpiewać i dawać czadu na scenie. A jestem amatorem i nie mam jakiegoś super głosu ale fajnie się czuję na scenie i to lubię.
  • 0

#19 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 październik 2011 - 20:13

ja nie umiem śpiewać - wychodzę z założenia że każdy może śpiewać ale nie każdy musi tego słuchać :P ale jak ktoś dobrze śpiewa i jest poruszający w tym to aż miło jest go posłuchać :)
  • 0

#20 Gość_bodzio2_*

Gość_bodzio2_*
  • Gość

Napisano 15 październik 2011 - 09:33

Myśle że każdy z nas w jakis sposób korzysta ze spiewu czasem nawet nie świadomie,ja akurat lubie sobie trochę spiewac podczas golenia,a takze czasem na imprezkach rodzinnych :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych