Ogłoszenie

SPECJALISTA DS. TRANSPORTU I LOGISTYKI Z…

Nr ogłoszenia: 6942

Cena: 5 000,00 PLN do negocjacji

Szczegóły oferty:

BPO NETWORK Sp. z o.o.
Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

  Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. transportu i logistyki z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Góraszka koło Warszawy

Wymagania:
  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie przy planowaniu dystrybucji)
  • Obsługa pakietu Microsoft Office w tym Excela w stopniu podstawowym
  • Znajomość giełd transportowych np. Trans.eu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Komunikatywność, wielozadaniowość

Obowiązki:
  • Planowanie dystrybucji towaru własnego na terenie PL i EU
  • Ustalanie harmonogramu pracy kierowców
  • Aktywne poszukiwanie podwykonawców do realizacji transportu własnego
  • Poszerzanie bazy klientów (ładunków)
  • Wystawianie zleceń
  • Wystawienie Faktur VAT po transporcie
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Oferujemy:
  • Zapraszamy grupy LEKKIE, UMIARKOWANE, ZNACZNE
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy
  • Wynagrodzenie 5000-5800 zł brutto na okres próbnym z możliwością podwyżki
  • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
  • Opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na nasze produkty

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia
503 460 566
nwalkiewicz@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ https://bponetwork.pl/oferty-pracy

Województwo:: mazowieckie
Firma: BPO NETWORK

Powiat: otwocki
Miasto: Góraszka
Kod pocztowy: 05-460
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://bponetwork.pl/oferty-pracy/specjalista-ds-transportu-i-logistyki-orzeczeniem-o-niepelnosprawnosci/

dodano: 2024.03.28
ważne do: 2025.03.23
wyświetleń: 789