Ogłoszenie

Prowadzenie bloga, publikacja artykułów.…

Nr ogłoszenia: 6869

Cena: 4 242,00 PLN

Brak zdjęć.

My Wspieramy to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Naszą specjalizacją jest rekrutacja i zatrudnianie osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Łączymy pracodawców z właściwymi pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności. Ofertę tę kierujemy więc WYŁĄCZNIE do osób z niepełnosprawnością. Więcej na stronie: https://mywspieramy.org

Jesteśmy agencją pracy. Naszą rolą jest rekomendacja osób, najbardziej dopasowanych do określonego profilu idealnego kandydata. O wyborze kandydata decyduje pracodawca. To Klient podejmuje decyzję o zatrudnieniu wytypowanej osoby.

Obecnie poszukujemy osoby do prowadzenia bloga, publikacji artykułów Wordpress
Miejsce pracy: praca zdalna z domu

Zakres obowiązków:
* publikowanie przygotowanych przez copywritera artykułów blogowych,
* pobieranie i kompresja zdjęć osadzanych w artykułach,
* tworzenie meta tagów,
* raportowanie wyników pracy w CRM,
* publikacja postów w social mediach,
* wykonywanie innych, bieżących czynności zleconych przez przełożonego.

Wymagania:
* stan zdrowia umożliwiający sprawne wykonywanie zleconej pracy,
* wykształcenie wyższe,
* warunkiem koniecznym jest biegła umiejętność publikacji artykułów w CMS Wordpress,
* umiejętność kompresji, zmiany rozmiarów zdjęć,
* mile widziana umiętność publikacji postów w mediach społecznościowych,
* mile widziana umiejętność obsługi aplikacji canva.

Pracodawca oferuje:
* stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
* możliwość pracy zdalnie, z domu,
* wynagrodzenie w wysokości 4242 zł brutto (4300 zł od 1.07.2024)

UWAGA: aplikacja wyłącznie poprzez formularz:

Województwo:: mazowieckie
Firma: My Wspieramy - agencja pracy

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Strona www: https://mywspieramy.org/

dodano: 2024.01.16
ważne do: 2024.05.15
wyświetleń: 1316