Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak wyjsc z nerwicy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 małgosia1055

małgosia1055

Widz

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 February 2013 - 19:45

Współczesna psychiatria określa nerwicę mianem zaburzeń lękowych. Problem ten dotyka w Polsce prawie jedną czwartą osób, a 3 razy częściej na nerwicę cierpią kobiety niż mężczyźni. Zaburzenia lękowe dotyczą różnych dziedzin życia. Pod ich wpływem może drętwieć ręka, noga, a nawet nastąpić nagła utrata głosu. Na skutek pobudzenia wegetatywnego układu nerwowego, zarządzającego pracą poszczególnych narządów, pojawiają się dolegliwości ze strony m.in. układu pokarmowego i krwionośnego.

malgosia

• 0

#2 turban

turban

Widz

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 February 2014 - 16:41

Moja nerwica lękowa połączona jest z agorafobią istny koszmar no ale trzeba żyć dalej chociaż czuje sie nieraz w domu jak w klatce.Leki niestety dorażnie pomagają ale to nie znika moja walka trwa juz 12 lat.Człowiek niby funkcjonuje jako tako ale jak komuś powiedzić że nie wyjdę bo się boje nie wiem czego ten strach siedzi w środku.Pisze tu na tym forum bo wiem że mnie zrozumiecie,Ludzie zdrowi tego nie pojmują.Może ktoś napisze cos optymistycznego bo nieraz już nie mam siły i chce się poddać i skończyć z tym wszystkim jak mam ciężkie dni no ale codziennie wstaje jak feniks z popiołów .

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych