Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wyszywanie na kanwie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 11 listopad 2007 - 19:37

Moim hobby jak narazie jest... wyszywanie na kanwie poczawszy od zwierzat przez kwiaty po malarstwo sakralne . :)

Chciałam sie Was zapytac czy znacie moze inne niz ja podalam strony www gdzie mozna zamowic kanwe z nadrukiem ?

ja znam tylko takie strony:

www.pabi.pl
www.haftypolskie.com.pl
www.gobelin.pl
www.kanwy.pl

Dodano nie 11 lis 2007 19:39:10 CET :
www.gobelinek.com.pl
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#2 persona 35

persona 35

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 12 listopad 2007 - 11:23

Witam,a ja jestem samoukiem jeśli chodzi o tworzenie obrazów ze skóry.Niestety pomysły mi sie kończą i przydałoby sie podpatrzeć jakie jeszcze są techniki i wzory na ciekawy pomysł.Może ktos zna strony poświecone tej tematyce?Pozdrawiam
  • 0

#3 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 12 listopad 2007 - 15:07

A mogłabyś mniejwiecej powiedziec jak tworzy sie obrazy ze skory ? Jeszcze o tym nie slyszalam , albo podaj link strony na ktorej moge podpatrzec :D
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#4 TARNINA

TARNINA

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano 12 listopad 2007 - 16:49

Moim hobby jak narazie jest... wyszywanie na kanwie poczawszy od zwierzat przez kwiaty po malarstwo sakralne

Coraz ciekawsze tematy wyczytuje o hobby. Hafty ... wiedziałam, że są. Babcia moja kiedyś "dłubała igłą" w materiał.
Ja chętniej jednak sięgam po druty, po szydełko i włóczkę.
Kupuje laleczki 10-15 cm wysokości, ubieram je w dzianiny, jak mam więcej cierpliwości to tym 15-20 cm wysokości lalkom szyje ubranka.
Przez cały rok mam co robic. Potem ... sprzedaje po znajomych.

Ale o kanwie pierwsze słysze.
Przeglądając internet - strony będę zwracała większą uwagę. znajde ... to tu wkleję link.
  • 0

#5 persona 35

persona 35

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 12 listopad 2007 - 21:39

w necie są jedynie gotowe oferty sprzedaży gotowych wyrobów ze skóry,obrazów itp.Ale ani słowa o technikach,tak żeby mozna sie było nauczyć wykonywać poszczególne elementy.Ja metodą prób nauczyłam sie robić różyczki,ale mam parę pomysłów by do kompozycji dodać inne elementy jak suszone kwiaty,trawy,wstążki używane np w kwiaciarniach do dekoracji bukietów.Podaje stronę gdzie możesz zerknąc jak wygląda obraz wykonany przez profesjonaliste.Swoją drogą na pewno muszą isnieć specjalne farby do barwienia skóry ,bo na codzień można spotkać czarną najczęsciej
http://www.koziej.go...brazy_skora.htm

a co do pytania tarniny o haft na kanwie,to jeśli sie nie mylę jest to po prostu haft krzyżykowy?
  • 0

#6 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 13 listopad 2007 - 20:48

Dziękuję wam za strony haft kryżykowy nieznałam parę stron krzyżykowych.Ja też wyszywam lepiej mi się a kanwie wyszywa kolorowym a może znacie stronię z ramkami.Ramki do obrazów są drogie nie umię kupić ramki do obrazka.
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych