A- A A+
A A A A
Płeć:
Kobieta
Wiek:
26
Województwo:
Mazowieckie
Miejscowość:
Trochę od Wa-wy
Pokaż szczegóły
Ostatnia aktywność
Nusiek napisał na ścianie cichska':
Hej
cichska napisał na ścianie GreenFrog':
a myślisz, że nie odebrałam tego jako ironii? Nie wszystcy tu zrejetrowani są dosłowni aż do bólu. Umiem czytać między wierszami Smile Prowokujesz do tego, żeby do Ciebie pisać, prawda? Czy naprawdę nie wierzysz w to, że zwyklym opisem też mógłbyś zainteresować?
 • GreenFrog

  Nawet przez chwile nie śmiałem w ten fakt wątpić Wink Nie wszyscy, ale znaczna większość tak, a szkoda Frown bo czasem zdrowo jest pośmiać się, pożartować, ot tak spojrzeć na świat z przymrożeniem oka Smile Oooo, nie! rozpracowałaś mnie Wink tak, moja skrzynka odbiorcza pęka od nadmiaru wiadomości Grin
mpydhkzcn napisał na ścianie cichska':
witam chetnie cie poznam czym zajmujesz sie na codzien
cichska napisał na ścianie GreenFrog':
czy to tylko wrażenie, czy egocentryk z Ciebie?
 • GreenFrog

  Gdybym był na Twoim miejscu powiedział bym: Seksista, ale przynajmniej szczery Grin a tak na poważnie odebrał bym ten opis jako ironię... prowokację... coś co ma zmusić mnie do refleksji, a nie oceny na podstawie kilku słów... Pozdrawiam serdecznie!
 • cichska

  Wiesz, oceniam tylko to, co widzę, a widzę bardzo seksistowski? opis, więc powiedz mi, co mogłam innego pomyśleć?
 • GreenFrog

  Cześć! Dziękuję za czas poświęcony na odwiedziny mojego profilu Smile a jak myślisz? ciężko być sędzio w swojej sprawie Grin Wrażenie - mające określony cel... Swoją drogą uważam, że każdy człowiek ma coś w sobie z egocentryka. Pozdrawiam serdecznie. Paweł.
cichska wysłał nowe zdjęcie profilowe:
cichska napisał na ścianie kusabare':
Wink
Użytkownik cichska właśnie do nas dołączył. Powitajmy go