A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Asystent / Asystentka wsparcia sprzedaży…

Nr ogłoszenia: 6897

Cena: 1,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

  • BPO NETWORK Sp. z o.o.

    Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

    JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ https://bponetwork.pl/oferty-pracy

    Poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Asystent / Asystentka wsparcia sprzedaży i obsługi klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności
    Miejsce pracy: Praca zdalna

    Wymagania:
    • Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
    • Doświadczenia w sprzedaży produktów
    • Doświadczenie w pracy z Klientem
    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Rzetelność i dokładność w analizie treści
    • Wysoka kultura osobista
    • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
    • Umiejętność wyciągania wniosków i znajdowania rozwiązań
    • Stałe łącze Internetowe
    • Własny komputer

    Obowiązki:
    • Realizacja targetów sprzedażowych poprzez telefoniczny i mailowy kontakt z klientami (klienci nowi i aktywni publikujący na stronach konkurencji)
    • Realizacja celów jakościowych i ilościowych ustalonych z przełożonym
    • Kontakt z klientem za pośrednictwem pozyskanych leadów, w tym prezentacja oferty w trakcie rozmów telefonicznych
    • Realizacja telefonicznych akcji marketingowych w procesie zbierania zgód marketingowych
    • Realizacja telefonicznych akcji sprzedażowych do klientów zagrożonych utraceniem
    • Wsparcie w zakresie ustalonych akcji marketingowo sprzedażowych
    • Doradztwo w zakresie internetowych rozwiązań rekrutacyjnych
    • Wsparcie techniczne Pracodawców samodzielnie zamieszczających ogłoszenia za pomocą Konta Pracodawcy
    • Weryfikacja treści ogłoszeń oraz przypisywanie im odpowiednich parametrów wyszukiwania
    • Dbałość o jakość projektów rekrutacyjnych oraz przestrzeganie standardów publikacji
    • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
    • Budowanie dobrego wizerunku firmy
    • Raportowanie wyników sprzedaży do przełożonego

    Oferujemy:
    • Pracę zdalną
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy
    • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
    • Opieka ze strony BPO Network (psycholog, prawnik, kadry itd.)
    • • Niezbędny sprzęt do pracy
      • Prywatną opiekę medyczną
      • Dofinansowanie nauki języków, szkoleń i kursów, zajęć sportowych
      • Ubezpieczanie na życie
      • Spotkania integracyjne
      • Opieka stomatologiczna
      • Program emerytalny
      • Firmowa biblioteka
      • Dofinansowanie biletów do kina, teatru
      • Program rekomendacji pracowników
      • Inicjatywy dobroczynne

    Kontakt w sprawie oferty pracy:

    Ilona
    798 951 967
    ikawiecka@bponetwork.pl
    rekrutacja@bponetwork.pl

    ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Województwo:: cały kraj
Firma: BPO NETWORK

Powiat: cały kraj
Miasto: praca w miejscu zamieszkania
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://bponetwork.pl/oferty-pracy/asystent-asystentka-wsparcia-sprzedazy-i-obslugi-klienta-z-orzeczeniem-o-niepelnosprawnosci/

dodano: 2024.02.06
ważne do: 2025.01.31
wyświetleń: 141
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia