A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Pracownik działu obsługi floty

Nr ogłoszenia: 6828

Cena: 4 242,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Dla naszego Klienta EURO-PEGAZ poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik działu obsługi floty.

EURO-PEGAZ o sobie: od 1991 roku działamy w branży Transport, Spedycja, Logistyka. Będąc jednym z liderów wśród firm o tej specjalizacji w Polsce, dostarczamy globalnym markom kompleksowe usługi logistyczne w oparciu o nowoczesną flotę i zaplecze magazynowe.
Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób, które swoimi umiejętnościami i doświadczeniem zasilą zespół naszego Klienta. Jeśli jesteś osobą, która posiada doświadczenie na stanowisku Pracownik działu obsługi, analityk z elementami obsługi telefonicznej lub podobnym oraz nie boi się nowych wyzwań i różnorodnych zadań oraz chcesz się rozwijać na płaszczyźnie zawodowej-  aplikuj i pracuj zdalnie z najlepszymi!
Zakres obowiązkówsprawdzanie GPS kierowców (czy jest tam, gdzie powinien),

sprawdzanie mandatów kierowców,

sporadyczny kontakt z kierowcami w celu wyjaśnienia nieprawidłowości i odnotowywaniu w wewnętrznym systemie firmy,

monitorowanie pracy kierowców,

praca w wewnętrznym systemie firmy.Poszukiwane kompetencjeznajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (na poziomie co najmniej średniozaawansowanym) oraz odpowiedników arkuszy Google,

znajomości branży Transport, Spedycja, Logistyka,

samodzielności w działaniu,

umiejętności sprawnego przetwarzania informacji,

umiejętności analitycznego myślenia,

elastyczności i otwartości we współpracy,

umiejętności pracy w zespole,

samodyscypliny i odpowiedzialności za powierzone zadania,

odpowiednia kultura pracy i dbanie o wizerunek firmy.Oferujemyzakres obowiązków umożliwiający podniesienie kwalifikacji zawodowych,

indywidualne szkolenia,

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

pracę w 100% zdalną.

 Aplikować należy poprzezlink:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Województwo:: mazowieckie
Osoba: InSpatium

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa

dodano: 2023.11.28
ważne do: 2024.03.27
wyświetleń: 301
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia