A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

szukam pracy zdalnej

Nr ogłoszenia: 6774

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Szukam pracy zdalnej. 
Mam lekkie pióro. Z chęcią mogę pisać artykuły oraz opisywać przedmioty na sprzedać. Kiedyś to robiłam dla jednego ze sklepów internetowych. Mogę robić bazy danych. Pisać umowy na gotowych wzorach. Mam świetne zdolności komunikacyjne z ludźmi. Jestem bardzo kreatywna. Interesuje mnie również tematyka e-commerce (leady, Google Analitycs, Google Adsense, marketing w sieci) oraz prowadzenia stron internetowych i social media. Znam się bardziej na Joomla, mniej na Wordpress, ale nie stanowi to dla mnie przeszkody.
Bardzo interesuje mnie szczególnie pisanie (bez i z wsparciem sztucznej inteligencji). Interesuje się tematyką SEO i SEM. Chciałabym bardzo zacząć nawet próbnie, jako junior. Mogę prowadzić stronę internetową, jeśli chodzi o treści oraz social media, robić prezentację itp.

Mam orzeczenie o niepełnosprawności. Dofinansowanie z tytułu mojej niepełnosprawności wynosi około 1850 zł miesięcznie. Nie byłabym droga dla ewentualnego pracodawcy przy tak dużym dofinansowaniu.
Bardzo mi zależy, żeby się rozwijać w tym kierunku. Chciałabym inwestować w siebie i kursy zawodowe, ale chcę to robić w kierunku, który mnie interesuje. Chcę, aby praca była dla mnie radością, a nie przykrym obowiązkiem. Chcę dawać z siebie 1000% i być wartością dodaną dla pracodawcy na zasadzie win-win.

Wypadało by napisać coś o sobie jestem spokojna, mam umysł analityczny, jestem elokwentna i posiadam bardzo wysoką kulturę osobistą. Chciałabym się rozwijać w kierunku, który jest mi prywatnie bardzo bliski.
Województwo:: pomorskie
Osoba: Monika
 
Powiat: słupski
Miasto: Słupsk
Kod pocztowy: 76-200
Telefon: Odkryj numer
 
dodano: 2023.09.25
ważne do: 2024.01.23
wyświetleń: 218
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia