Ogłoszenie

Pracownik infolinii przychodzącej - zdal…

Nr ogłoszenia: 6475

Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Dla Klienta, który jest wiodącym producentem odzieży sportowej poszukujemy pracowników do obsługi infolinii przychodzącej.
Praca dla osób z niepełnosprawnością w formule pracy zdalnej

Zadania:
  • obsługa klienta w ramach infolinii przychodzącej (odpowiadanie na zapytania, udzielanie informacji na temat produktów, przesyłek, reklamacji itd.),
  • praca na systemach CRM,
  • tworzenie prawidłowych zapisów w bazie.
Wymagania:
  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • doświadczenie na infolinii lub w telemarketingu,
  • biegła obsługa komputera i znajomość systemów CRM oraz Excela,
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole oraz w formie pracy zdalnej.
Firma oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędny sprzęt do pracy laptop / telefon,
  • wdrożenie do pracy i szkolenia produktowe,
  • pracę w systemie pracy zdalnej,
  • oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane ofertą pracy bardzo prosimy o aplikowanie poprzez formularz rekrutacyjny znajdujący się pod linkiem: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Pracownik-infolinii-przychodzacej-z-orzeczeniem-o-stopniu-niepelnosprawnosci/85415
Województwo:: cały kraj
Firma: InnoThink Sp. z o.o.

Powiat: cały kraj
Miasto: Zdalna

dodano: 2023.03.13
ważne do: 2023.07.11
wyświetleń: 496