Ogłoszenie

Specjalista ds. Jakości - praca zdalna z…

Nr ogłoszenia: 6454

Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Specjalista ds. Jakości z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Dla Klienta z branży produkcyjnej w branży FMCG (artykuły spożywcze), poszukujemy pracowników do działu jakości w systemie pracy zdalnej.

Praca dla osób z niepełnosprawnością w formule pracy zdalnej

Zadania:
  • zarządzanie dokumentacją jakościową produktów mleczarskich,
  • kontakt z producentami wyrobów mleczarskich (również na terenie UE),
  • wspieranie działu jakości w codziennej pracy,
  • uzupełnianie danych reklamacyjnych i raportu z reklamacji w systemie,
  • wypełnianie raportów oraz przesłanie ich do pracowników innych działów oraz przełożonych,
  • przygotowanie danych statystycznych na żądanie kierownictwa.

Nasze wymagania:
  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (kierunek: zarządzanie jakością, technologia żywności, technologia spożywcza, pokrewne),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami,
  • nastawienie na rozwój i zdobywanie wiedzy branżowej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole oraz w formie pracy zdalnej.
Firma oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • niezbędny sprzęt do pracy laptop / telefon,
  • pakiet profesjonalnych szkoleń rozwojowych oraz produktowych,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • praca w systemie pracy zdalnej,
  • oferta dotyczy pracy na stałe.

Osoby zainteresowane pracą bardzo prosimy o aplikowanie przez formularz: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Specjalista-ds-Jakosci/84722
Województwo:: cały kraj
Firma: InnoThink Sp. z o.o.

Powiat: cały kraj
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Specjalista-ds-Jakosci/84722

dodano: 2023.02.27
ważne do: 2023.06.27
wyświetleń: 275