A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Aktywizacja Osób Niepełnosprawnych - woj…

Nr ogłoszenia: 6390

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

AKTYWIZACJA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – PRACA W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM!
Kim jesteśmy? Fundacja Teatru Grodzkiego obecnie realizuje projekt „Z nami zrobisz więcej!”. Aktywizujemy osoby niepełnosprawne – pozostające bez zatrudnienia oraz pracujące, chcące zmienić dotychczasowe stanowisko/zawód. Komu pomagamy? Wspieramy osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności: aktywne, działające na rzecz poprawy swojej sytuacji zawodowej, poszukujące nowych ścieżek rozwoju.
Naszym priorytetem są ludzie! – ich potrzeby i oczekiwania oraz indywidualne predyspozycje. Współpracujemy z Pracodawcami na terenie województwa śląskiego, oferujemy wsparcie w uzyskaniu zatrudnienia w dziedzinach: praca biurowa, administracja, obsługa klienta, kadry i płace, księgowość, produkcja oraz wiele innych.
Co oferujemy? Zapewniamy:
· spotkanie z doradcą zawodowym i pomoc w wyborze szkolenia oraz rodzaju pracy,
· kurs zawodowy z egzaminem podwyższającym kwalifikacje zawodowe,
· realne wsparcie pośrednika pracy w poszukiwaniu zatrudnienia,
· udział w warsztatach aktywnego poszukiwania pracy.
Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do kontaktu: Tel. 605-608-519 Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)." Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Teatru Grodzkiego. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.


Telefon: 605608519
E-mail: ewa.manka@caritas.katowice.pl
Województwo:: śląskie
Osoba: Piotr
 
Powiat: m. Częstochowa
Miasto: Poznań
 
dodano: 2023.01.20
ważne do: 2023.05.20
wyświetleń: 209
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia