Ogłoszenie

Pisanie artykułów na bloga. Praca zdalna…

Nr ogłoszenia: 6322

Cena: 3 490,00 PLN

My Wspieramy to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Naszą specjalizacją jest rekrutacja i zatrudnianie osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Łączymy pracodawców z właściwymi pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dlatego też tę ofertę kierujemy do osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Więcej na naszej stronie: mywspieramy.org
Naszą rolą jest rekomendacja osób, najbardziej dopasowanych do określonego profilu idealnego kandydata. Jednak to nasz Zleceniodawca decyduje o wyborze określonego kandydata. To Klient podejmuje decyzję o zatrudnieniu wytypowanej osoby.
Obecnie dla naszych Klientów poszukujemy osób odpowiedzialnych za pisane artykułów na blogi firmowe. Klienci z różnych branż, blogi o różnorodnej tematyce.
Zakres obowiązków:
  • Tworzeniu ciekawych treści, tj. artykułów, postów, wpisów na różnorodne tematy.
Wymagania:
  • Lekkie pióro, umiejętność pisania tekstów krótkich i długich.
  • Kreatywność i samodzielności w pracy.
  • Mile widziane doświadczenie w pisanie treści do internetu.
  • Mile widziana umiejętność dodawania wpisów na blogu w WordPress.
Pracodawca oferuje:
  • Wynagrodzenie 3.490 zł brutto.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość wykonywania pracy zdalnie, z domu.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość pracy na część etatu.
  • Możliwość rozwoju i awansu.
Aplikacja wyłącznie poprzez formularz:

Województwo:: cały kraj
Firma: My Wpsieramy Agencja pracy dla osób niepełnosprawnych

Powiat: cały kraj
Miasto: Praca zdalna
Strona www: https://mywspieramy.org

dodano: 2022.12.02
ważne do: 2023.04.01
wyświetleń: 1052