A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Konsultant ze znajomością j. angielskieg…

Nr ogłoszenia: 6299

Cena: 3 490,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

InSpatium Fundacja Promocji Pracy Zdalnej

Dla naszego Klienta firmy GroMar poszukujemy pracownika na stanowisko Konsultanta ze znajomością j. angielskiego

Firma GroMar tworzy cyfrowe rozwiązania, które napędzają rozwój organizacji. Dostarcza narzędzia, szkolenia i wsparcie, by skutecznie odpowiadać na potrzeby edukacyjne pracowników, klientów i partnerów biznesowych.

Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Wsparcie customer service.
  • Pozyskiwanie leadów.
  • Dbałość o dobre imię i prestiż firmy.
  • Rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonej pracy.
  • Kontakt z klientem w języku angielskim.
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 w mowie i piśmie.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów.
  • Silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów.
  • Dobra dykcja.
  • Komunikatywność.
  • Doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku- mile widziane.

Wymagania techniczne:
  • Słuchawki z mikrofonem.
  • Komputer ze stałym łączem internetowym.
OFERUJEMY
  • Umowa o pracę.
  • Pracę zdalną.
  • Wynagrodzenie od 3490 brutto do 5235 brutto.
Aplikować należy poprzez link:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Województwo:: cały kraj
Osoba: InSpatium

Powiat: cały kraj

dodano: 2022.11.22
ważne do: 2023.03.22
wyświetleń: 59
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia