A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Pracownik Sklepu Wielobr. z orzecz. o ni…

Nr ogłoszenia: 6218

Cena: 1,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Poszukujemy osób z orzeczoną niepełnosprawnością na stanowisko : PRACOWNIK SKLEPU - CZĘSTOCHOWA

Wymiar czasu pracy : ½ lub ¾ etatu

Zakres obowiązków:

- dbanie o porządek na sklepie

- eksponowanie towaru na półkach

- pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Stabilną pracę

- Rabat dla pracowników w wysokości 15% na wszystkie produkty.

- Bezpłatna opieka medyczna.

- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

- Miła atmosfera pracy

Wymagania:

-Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- Wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym

- Zapał i chęci do pracy

- Ukierunkowanie na klienta

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Aplikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja@ipracujzdalnie.pl lub dzwonić pod numer tel. 666 526 928
Województwo:: śląskie
Firma: ipracujzdalnie.pl

Powiat: m. Częstochowa
Miasto: Częstochowa
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2022.10.06
ważne do: 2023.02.03
wyświetleń: 510
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia