A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Operator obrabiarek sterowanych numerycz…

Nr ogłoszenia: 6179

Cena: 0,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Nasz Klient to firma produkująca maszyny, która działa od ponad 30 lat. W swojej branży jest liderem na polskim rynku. Chętnie zatrudnia on osoby z niepełnosprawnościami. Ze względu na ciągły rozwój firmy poszukuje on osoby gotowej do podjęcia pracy od zaraz.

STANOWISKO – OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
MIEJSCE PRACY – KIELCE

MY:
  • dajemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • oferujemy wynagrodzenie 3010 – 5000 zł brutto miesięcznie
  • zapewniamy pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

TY:
  • posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności
  • posiadasz umiejętność czytania rysunku technicznego
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

TWOJE ZADANIA:
  • obsługa tokarki CNC
  • ustawianie narzędzi i parametrów
  • odbiór jakościowy wykonanych detali

BRZMI CIEKAWIE? APLIKUJ JUŻ DZIŚ.
Link do formularza:
Województwo:: świętokrzyskie
Firma: ZAFON Management

Powiat: m. Kielce
Miasto: Kielce
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2022.09.07
ważne do: 2023.01.05
wyświetleń: 150
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia