A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Customer Care

Nr ogłoszenia: 6144

Cena: 3 100,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Dla naszego Klienta firmy Bellamy poszukujemy pracownika na stanowisko Customer Care

Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku wykazuje się komunikatywnością i dbałością o szczegóły. Potrafi wsłuchać się w potrzeby Klienta i umiejętnie zarządzać zgłoszeniem precyzując zapytanie, pozyskując dodatkowe informacje i delegując do odpowiedniego działu. Jest przygotowany na pracę z klientami, dlatego ważne są: cierpliwość i opanowanie.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Badanie opinii konsumentów,
  • Bieżąca obsługa klientów (telefonicznie oraz mailowo),
  • Dbałość o utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel w zakresie podstawowym: dodawanie i edycja danych),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, tj. w telefonicznej obsłudze klienta przy użyciu narzędzi typu CRM,
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji interpersonalnych,
  • Dobra dykcja i poprawne posługiwania się językiem polskim,
  • Wysoka kultura osobista i miły głos,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2- mile widziane.
OFERUJEMY
  • Wynagrodzenie 3100 - 3500 zł brutto,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę w systemie zdalnym,
  • Wsparcie we wdrożeniu w obowiązki służbowe.
 Aplikować należy poprzzez link:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Województwo:: cały kraj
Firma: Anna

Powiat: cały kraj
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2022.08.11
ważne do: 2022.12.09
wyświetleń: 253
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia