A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Tłumacz języka angielskiego

Nr ogłoszenia: 6052

Cena: 0,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Obecnie dla naszego klienta- lider na rynku w swojej branży będziemy poszukiwać  kandydatów chętnych do podjęcia pracy jako: Tłumacz języka angielskiego

Miejsce pracy: praca zdalna - cała Polska

Jeśli pozytywnie podchodzisz do pracy i jesteś otwarty na nowe wyzwania, chcesz pracować w młodym i profesjonalnym zespole to miejsce dla ciebie ????

Twoje Codzienne zadania:

- przygotowywanie i przetwarzanie dokumentów w języku angielskim
- kontakt e-mailowy i telefoniczny w języku angielskim
- bieżąca współpraca z poszczególnymi działami firmy

Nasze Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- otwartości na nowe wyzwania zawodowe i czerpanie satysfakcji z pracy z tekstem
- posiadasz umiejętność organizacji własnej pracy
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- jesteś dokładny, skrupulatny, cierpliwy, rzetelny i terminowy
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Co oferujemy:
- po okresie próbnym stałe zatrudnienie u naszego klienta na podstawie umowy o pracę
- praca na pełny etat
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
- możliwość awansu wewnętrznego
-bogaty pakiet socjalny – dodatkowa opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
możliwość korzystania z firmowego projektu edukacyjnego- szkolenia językowe,
rozwój osobisty, nauka kompetencji specjalistycznych i wiele innych

Osoby zainteresowane  prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@fingrow-group.com z dopiskiem " Tłumacz języka angielskiego "

Do CV proszę wpisać poniższą klauzulę:

Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę FINGROW MANAGEMENT Sp. z o. o. w trybie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

Województwo:: mazowieckie
Firma: FINGROW MANAGEMENT Sp. z o. o.

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa

dodano: 2022.06.06
ważne do: 2022.10.04
wyświetleń: 242
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia