A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Sklep dla miłośników winyla

Nr ogłoszenia: 5997

Cena: 0,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

W ofercie sklepu Winyle Online znajduje się duży wybór płyt winylowych i kompaktów. Większość płyt jest używana, lecz staramy nie oferować egzemplarzy wybitnie wadliwych, chyba, że mają dużą wartość kolekcjonerską. Posiadamy wiele winyli z lat 70-tych i osiemdziesiątych, w tym polskie albumy oraz dużą część wydań polskich zagranicznych artystów. W asortymencie sklepu znajdują się także używane kompakty, a część z nich to nawet pierwsze tłoczenia w tym formacie, wydane jeszcze w latach 80.

Serwis powstał na autorskim skrypcie i posiada zaawansowane filtrowanie. Można nim mocno zawęzić zwracane rezultaty, aby wyświetliły się tylko interesujące nas egzemplarze, np. rodzaj płyty, format, datę wydania, czy gatunek. Na stronach produktów zawarte zostały dokładne informacje identyfikujące to konkretne wydanie, a także zdjęcia okładek, które przedstawiają dane wydanie, choś niekoniecznie ten aktualnie sprzedawany egzemplarz.

Staramy się zapewnić jak najwyższą jakość oferowanej usługi, dlatego też każdy umieszczony na stronie egzemplarz płyty jest analizowany pod kątem stanu fizycznego krążka oraz oprawy graficznej. Używany jest również czytelny system oceniania towaru, z którym można się zapoznać na specjalnej podstronie sklepu.

Gwarantujemy szybkie oraz bezpieczne zakupy z wyborem płatności internetowej a także tradycyjnej (wówczas jednak czas realizacji się wydłuża). Oferujemy opcję wyboru trzech przewoźników, w tym również i samoobsługowe paczkomaty InPost. Zapewniamy również darmową dostawę dla zamówień powyżej 199 zł, a dodatkowo zautomatyzowany rabat w zależności od całkowitej wartości przedmiotów w koszyku. Taka bonifikata może wynosić nawet aż 15%.

Zakupy zrobione w dni robocze realizowane są z reguły w 48 h. Jest to czas liczony od złożenia zamówienia (opłaconego szybką płatnością online) do momentu otrzymania paczki. Zamówienia złożone i opłacone w dni robocze, do godziny 13:00, mogą zostać zrealizowane i wysłane jeszcze tego samego dnia, a paczka w większości przypadków dotrze do celu już dnia następnego.

Nasza oferta:
  • płyty winylowe
  • płyty kompaktowe
  • kasety magnetofonowe
  • sprzedaż płyt winylowych
  • sprzedaż płyt kompaktowych
  • sprzedaż kaset magnetofonowych
  • muzyka na winylach
Województwo:: cały kraj
Firma: Winyle Online
 
Powiat: cały kraj
Miasto: Białystok
Kod pocztowy: 15-585
Ulica: Zabłudowska 62
Strona www: https://winyle-online.pl
 
dodano: 2022.04.30
ważne do: 2023.04.25
wyświetleń: 1164
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia