A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Asystent zdalny biura podróży

Nr ogłoszenia: 5910

Cena: 3 010,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Wrocław [praca zdalna]

Dla naszego klienta z branży turystycznej poszukujemy zdalnego asystenta, który wesprze biuro podróży w codziennych obowiązkach. Na tym stanowisku odnajdzie się osoba komunikatywna, dobrze zorganizowana lubiąca kontakt z ludźmi. Obecnie poszukujemy 2 kandydatów (na 1 etat oraz na 0,5, z możliwością zwiększenia etatu w przyszłości).

Zapraszamy do aplikowania: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Asystent-zdalny-biura-podrozy/4972-3005-25-f1e-3756.html

Zakres obowiązków:
  • realizacja powierzonych zadań w systemach rezerwacyjnych, np.: MerlinX, Bluevendo, Travella
  • zdalna współpraca z zespołem sprzedawców i biurami podróży
  • kontakt telefoniczny z klientami Biura Podróży (połączenia przychodzące)
  • kontakt e-mail z klientami oraz zapewnienie najwyższej jakości obsługi

Wymagania:
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane)
  • komunikatywność i doświadczenie w obsłudze klienta
  • wysoka kultura osobista i doświadczenie w pracy zdalnej,
  • dokładność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej
  • łatwość w obsługiwaniu systemów komputerowych (mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów rezerwacji)

Oferujemy:
  • umowę o pracę od początku współpracy (1 etat lub 0,5 etatu)
  • wynagrodzenie 3010 zł brutto
  • opieka medyczna oraz pakiet sportowy
  • ubezpieczenie grupowe
  • laptop służbowy oraz zniżki podróżnicze dostępne w ofercie firmy
  • „Study Tour”, czyli możliwość udziału w zagranicznych szkoleniach

Odwiedź nas na: feelcomfort.pl

Województwo:: dolnośląskie
Firma: Feel Comfort

Powiat: m. Wrocław
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 02-146
Ulica: Komitetu Obrony Robotników 56
Telefon: Odkryj numer
Skype: Odkryj skype

dodano: 2022.02.09
ważne do: 2022.06.09
wyświetleń: 163
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia