A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

FERTI CARE personal wibrator medyczny

Nr ogłoszenia: 5894

Cena: 1 500,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Sprzedam wibrator b.mało używany-moze 6 razy. Kupiłem go za ok. 2800zł. Mi pomógł w punkcie 1 i 5 :).

Wibrator medyczny FERTI CARE® personal jest osobistym stymulatorem ejakulacji. Powstał w wyniku badań naukowych nad wpływem drgań mechanicznych o określonej amplitudzie i częstotliwości drgań na organizm człowieka. Został zaprojektowany przez najwyższej klasy autorytety medyczne i produkowany jest w Danii. Badania były, i są dalej, prowadzone w Klinice Urologii i w Ośrodku Urazów Rdzenia Kręgowego Uniwersytetu w Kopenhadze oraz w Klinice Urologii na Uniwersytecie Michigan w USA pod kierunkiem prof. Sonksena oraz prof. Dana Ohl. Od ponad 20 lat dostępny jest w ponad 30 krajach na całym świecie, a od 2012 roku jest także dopuszczony do sprzedaży na terenie Polski.

Według producenta FERTI CARE® personal jest idealnym produktem wspomagającym zdrowie mężczyzn i kobiet w następujących wskazaniach:

1. Zaburzenia erekcji i zaburzeniach wytrysku (ejakulacji).

2. Rozładowaniu napięcia seksualnego.

3. Zaburzeniach funkcjonowania układu moczowego u mężczyzn.

4. Redukcji spastyczności u osób z uszkodzonym rdzeniem kręgowym.

5. Planowaniu rodziny u par, gdzie mężczyzna cierpi na zaburzenia erekcji lub ejakulacji.

Przeżywanie orgazmu przez osobę po urazie kręgosłupa jest uzależnione od właściwego funkcjonowania rdzenia kręgowego, przy czym im większe uszkodzenie tym mniejsze szanse na odczucie orgazmu.

1. JAK PRZYWRÓĆ WYTRYSK I RÓWNOWAGĘ PSYCHICZNĄ

Wytrysk (ejakulacja) jest procesem regulowanym przez mózg i rdzeń kręgowy. Na skutek stymulacji seksualnej sperma wydostaje się z penisa przez nasieniowody i cewkę moczową. Mechanizm umożliwiający wytrysk to rytmiczne skurcze ciał jamistych znajdujących się w członku. FERTI CARE® personal posiada możliwość regulacji zarówno amplitudy, jak również i częstotliwości drgań, które doprowadzają ponad 80% mężczyzn do erekcji, a następnie ejakulacji. Wibrator jest zasilany wbudowanym akumulatorem wystarczającym na ciągłą, 20 minutową (przy 2.5 mm i 110Hz) pracę.

Regularne stosowanie FERTI CARE® personal niesie ze sobą nie tylko korzyści związane z rozładowaniem napięcia seksualnego, lecz ma również wpływ na zwiększenie kontroli pęcherza moczowego i redukcję spastyczności.

Producent zaleca by stosować FERTI CARE® personal nie częściej niż raz na 24 godziny (jedno użycie to maksymalnie 6 powtórzeń trwających 3 minuty z przerwą 1 minutową). Jeżeli zaburzenia ejakulacji są przeszkodą w planowaniu rodziny, wibrator będzie pomocny w rozwiązaniu tego problemu. Jego regularne stosowanie daje również szanse zrelaksowania się, uspokojenia, odkrycia nowych aspektów swojej seksualności i umożliwia przeżycie niezapomnianych chwil samemu lub ze swoją partnerką.

2. ROZŁADWYWANIE TOWARZYSZĄCEGO CI NAPIĘCIA SEKSUALNEGO.

Napięcie seksualne jest to nieprzyjemny stan psychiczno-somatyczny wywołany niezaspokojeniem potrzeby seksualnej. Objawia się m.in. rozdrażnieniem, niepokojem, niekiedy agresją, a u mężczyzn także bólami jąder. Napięcie seksualne zwykle jest redukowane lub całkowicie rozładowywane naturalnie poprzez orgazm (seks, masturbacja).

FERTI CARE® personal jest prosty w użyciu. Przyłożenie aplikatora urządzenia do wędzidełka penisa oraz wybranie najwłaściwszej dla siebie wartości amplitudy oraz częstotliwości drgań dorowadzi do wytrysku. Po ejakulacji przyjdzie uczucie odprężenia, rozluźnienia oraz relaksacji i redukcji spastyczności. Przedłużona niemożność rozładowania napięcia seksualnego może prowadzić niekiedy do agresji i zaburzeń psychicznych (depresja, nerwica).

3. JAK ZWIĘKSZYĆ KONTROLĘ NAD PĘCHERZEM MOCZOWYM.

Jeżeli zachodzi u Ciebie potrzeba cewnikowania, ponieważ z rożnych przyczyn zatraciłeś zdolność kontrolowanego oddawania moczu to FERTI CARE® personal pomoże Ci w pracy nad zwiększeniem kontroli nad pęcherzem moczowym. Wiąże się to z regularnym stosowaniem urządzenia wibratora i potwierdzają to badania kliniczne.

Według doniesień naukowych, po 4 tygodniach regularnego stosowania Ferti Care pojemność pęcherza wzrosła znamiennie od wartości przeciętnej 190ml do wartości 293ml w momencie pojawienia się wycieku moczu. Stwierdzono ponadto tendencję do zmniejszenia ciśnienia śródpęcherzowego w fazie napełniania. Wyniki takie mają znaczenie w leczeniu nietrzymania moczu u osób po urazach rdzenia wykazujących małą pojemność pęcherza oraz tych, którzy zagrożeni są schorzeniami górnych dróg moczowych na skutek utrzymywania się wysokiego ciśnienia śródpęcherzowego.

4. REDUKCJA SPASTYCZNOŚCI U OSÓB Z USZKODZONYM RDZENIEM KRĘGOWYM.

„Spastyczność to zjawisko zaburzonej kontroli czuciowo-ruchowej napięcia mięśniowego, związanej z uszkodzeniem górnego motoneuronu i objawiające się okresową bądź utrwaloną, mimowolną, wzmożoną aktywnością mięśniową.” (Uaktualniona definicja spastyczności wg Lance’a).

Co się z nią wiąże wiedzą tylko Ci, którzy jej doznają w najmniej oczekiwanych momentach. Jeżeli cierpisz na nią, to przy pomocy FERTI CARE® personal w znaczny sposób możesz ją ograniczyć.

Badania potwierdzają, że stosowanie Ferti Care redukuje częstotliwość spazmów (przedłużonych, niekontrolowanych, nadmiernych skurczów mięśni szkieletowych kończyn dolnych) u osób z URK. Zapisy elektromiograficzne (EMG) przed badaniem grupy pacjentów wskazywały od 10 do 30 zdarzeń (skurczów) elektrycznych na godzinę. Trzy godziny po wystąpieniu ejakulacji spadły do poziomu 0,05 zdarzenia na godzinę. Badanych ocieniają, że doświadczyli rozluźnienia mięśni kończyn dolnych oraz zmniejszenia ilości niekontrolowanych skurczów mięśni.

5. JEŚLI CHCESZ BYĆ OJCEM

FERTI CARE® personal jest zarejestrowanym wyrobem medycznym, który może pomóc parom, w których partner cierpi na zaburzenia ejakulacji w planowaniu potomstwa. Jako skuteczne urządzenie do wywoływanie wytrysku (ejakulacji) u mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji bądź wytrysku jest pozbawione działań ubocznych.

Badania naukowe potwierdzają, że nasienie pobrane przy pomocy FERTI CARE® personal jest lepszej jakości oraz jest go ilościowo więcej niż przy zastosowaniu elektroejakulacji. W większą pojemność ejakulatu plemniki są również bardziej żywotne. Dzięki temu, że jest to metoda wibracyjna o odpowiednio dobranej wartości amplitudy i częstotliwości drgań więcej plemników przeżywa sam proces poboru nasienia w stosunku do elektroejakulacji. FERTI CARE® personal jest urządzeniem prostym i intymnym, stosowanym w zaciszu domowym. Tam też może być przeprowadzona domowa inseminacja, czyli zapłodnienie. Należy pamiętać o zachowaniu kilku istotnych czynników mających wpływ na bezpieczeństwo partnerów. Wystarczy, że Twoje nasienie zostanie pobrane do jałowego pojemnika, który możesz np. kupić w aptece. W dniu inseminacji mężczyzna oddaje nasienie po 2 do 4 dniach wstrzemięźliwości seksualnej. Pamiętaj, aby penis był czysty. Następnie przy pomocy jałowej strzykawki partnerka wprowadza sobie to nasienie do pochwy. Czas zajścia w ciążę, jak wskazują badania, u każdej z par jest inny- średni czas wynosi około 1.9 roku. Wpływ na niego ma wiele czynników, między innymi liczba pełnowartościowych plemników w ejakulacie. Jednakże jest to obecnie najprostsza i najtańsza metoda prowadząca do zapłodnienia.
Województwo:: mazowieckie
Osoba: tetr
 
Powiat: m. Warszawa
Miasto: warszawa
 
dodano: 2022.02.01
ważne do: 2023.01.27
wyświetleń: 478
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia