A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Pracownik biurowy z językiem niemieckim…

Nr ogłoszenia: 5866

Cena: 0,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Obecnie dla naszego klienta - lidera na rynku w swojej branży poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy jako : Pracownik Biurowy z językiem niemieckim - praca zdalna

Miejsce pracy - praca zdalna

Oczekiwania:

- znajomość języka niemieckiego niezbędna minimum na poziomie średniozaawansowanym – dokumenty oraz korespondencja mailowa prowadzona głównie w j. niemieckim – warunek konieczny
- mile widziana ogólna znajomość zagadnień związanych z fakturami
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w pracy biurowej
- wykształcenie wyższe
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Zakres obowiązków:

- weryfikowanie zasadności odliczeń klienckich
- współpraca z biurem logistyki i sprzedaży w kwestii zasadności wystawienia dokumentów korygujących (faktury korygujące, noty uznaniowe)
- wystawianie dokumentów korygujących ( fv korygujące, noty uznaniowe)
- praca głównie w formie korespondencji mailowej, sporadyczne rozmowy telefoniczne

Oferujemy :

- zatrudnienie u naszego klienta na podstawie umowy o pracę
- praca na pełny etat
- pracę w 100 % zdalną
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
- bogaty pakiet socjalny – dodatkowa opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
możliwość korzystania z firmowego projektu edukacyjnego- szkolenia językowe,
rozwój osobisty, nauka kompetencji specjalistycznych i wiele innych

Osoby zainteresowane  prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@fingrow-group.com z dopiskiem "Pracownik Biurowy- język niemiecki"

Do CV proszę wpisać poniższą klauzulę:

Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę FINGROW MANAGEMENT Sp. z o. o. w trybie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
 Agencja zatrudnienia nr: 21006

Województwo:: mazowieckie
Firma: Fingrow Group

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa

dodano: 2022.01.18
ważne do: 2022.05.18
wyświetleń: 106
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia