Ogłoszenie

KONSULTANT INFOLINII Z J. WĘGIERSKIM

Nr ogłoszenia: 5864

Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Dla Klienta z branży odzieżowej poszukujemy pracowników infolinii przychodzącej do biura obsługi Klienta w systemie pracy zdalnej ZE ZNAJOMOŚCIĄ JEDNEGO Z PONIŻSZYCH JĘZYKÓW OBCYCH:
J. Węgierski
Praca dla osób z niepełnosprawnością w formule pracy zdalnej
Twój Zakres Obowiązków
•          Obsługa infolinii przychodzącej
•          Praca na systemach CRM
•          Pomoc dzwoniącym Klientom (odpowiadanie na ich zapytania, udzielanie informacji na temat produktów)
•          Tworzenie prawidłowych zapisów w bazie.

Nasze wymagania:
JEŚLI ZNASZ JĘZYK BARDZO DOBRZE TO SUPER- RESZTY CIĘ NAUCZYMY

•        Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
•        Biegła znajomość języka w mowie
•        Nastawienie na rozwój i zdobywanie wiedzy branżowej
•        Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
•        Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole oraz w formie pracy zdalnej
•        Znajomość obsługi MS Office

Co oferujemy:
•        Szkolenia produktowe
•        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•        Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od poziomu znajomości języka
•        Niezbędny sprzęt do pracy laptop / telefon
•        Praca w systemie pracy zdalnej
•        Oferta dotyczy pracy stałej
CV prosimy przesyłać z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Województwo:: cały kraj
Firma: INNOTHINK

Powiat: cały kraj

dodano: 2022.01.17
ważne do: 2022.05.17
wyświetleń: 137