A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Asystent ds. ksiegowości

Nr ogłoszenia: 5839

Cena: 0,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi. Dla jedej z firm, z którą współpracujemy poszukujemy osób na stanowisko Asystent ds. ksiegowości.
Ważne, żeby podjąć z nami współpracę musisz byc osoba bezrobotną

Praca na terenie Warszawy
Podstawowe obowiązki:
  • Wsparcie zespołu księgowych,
  • Wprowadzanie faktur do systemu księgowego,
  • Sporządzanie deklaracji PIT i VAT,
  • Archiwizacja i inne prace zlecone przez przełożonego.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane technik ekonomista,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • Chęć do nauki i rozwoju w obszarze kadrowym płacowym,
  • Orzeczenie o niepełnosprawności.
Oferujemy:
  • Umowę o prace,
  • Prace w Warszawie w biurze rachunkowym w godzinach 9-17,
  • Wynagrodzenie od 3000 zł brutto,
  • Dodatkowe benefity (karta sport i kultura, pakiet medyczny, angielski).
Jeśli jesteś zainteresowany albo chcesz się dowiedzieć więcej zadzwoń 739 970 204 lub napisz maila na warszawa@ffm.pl :)
Województwo:: mazowieckie
Firma: Fundacja Fuga Mundi

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 00-526
Ulica: ul. Krucza 16/22
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://praca.ffm.pl/

dodano: 2021.12.30
ważne do: 2022.04.29
wyświetleń: 232
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia