A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Praca dla osób z niepełnosprawnością

Nr ogłoszenia: 5819

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

FUNDACJA AKTYWIZACJA jest liderem wśród organizacji pozarządowych z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Działamy w siedmiu Oddziałach i sześciu Filiach, zlokalizowanych w trzynastu województwach na terenie Polski. Naszym Klientom oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, możliwość doskonalenia zawodowego oraz bogaty pakiet programów rozwojowych!
 
JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ (rekrutacja prowadzona w ramach działań aktywizacji zawodowej) I SZUKASZ PRACY, WEŹ UDZIAŁ W NASZEJ REKRUTACJI!

#AKTYWUJPRACĘ

ZNJADŹ PRACĘ WSPÓLNIE Z FUNDACJĄ AKTYWIZACJA

Miejsce pracy: Łódź / łódzkie
 
W RAMACH WSPÓŁPRACY:
  • przedstawimy Ci sprawdzone oferty pracy,
  • wspólnie popracujemy nad Twoim cv,
  • przygotujemy Cię do rozmowy rekrutacyjnej,
  • wynegocjujemy dodatkowe wynagrodzenie,
  • zapewnimy optymalny i dopasowany do Twoich potrzeb pakiet programów rozwojowych i wsparcie doświadczonych specjalistów.
 
Ze względu na misję Fundacji, którą jest wyrównywanie szans OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI na rynku pracy, prezentowana oferta jest skierowana w szczególności do osób wywodzących się z tej grupy.

Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać poprzez w trakcie rozmowy telefonicznej  z rekruterem / rekruterką.

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, wyślij nam swoje CV!
Masz pytania?
Zadzwoń: 508 501 387 lub wyślij SMS o treści: (praca)
 
Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO). Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wyślą do nas swoje zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. 

Projekt „Postaw na pracę” i projekt „Aktywny Start” jest finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
 
Województwo:: łódzkie
Firma: Fundacja Aktywizacja oddział w Łodzi
 
Powiat: m. Łódź
Miasto: Łódź
 
dodano: 2021.12.14
ważne do: 2022.04.13
wyświetleń: 166
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia