A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Specjalista ds. odbiorów sprzętu

Nr ogłoszenia: 5795

Cena: 2 800,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Dla naszego klienta z branży związanej z ochroną środowiska poszukujemy Specjalisty ds. odbioru sprzętu. Oferta pracy jest skierowana do osób lubiących aktywność fizyczną, kontakt z ludźmi oraz z dobrą orientacją w terenie (Warszawa i okolice).
Tel. 728-442-860
Zadania:
  • kontakt telefoniczny z klientami, którzy zamówili odbiór sprzętu,
  • odbiór i przewóz sprzętu od klienta (na terenie Warszawy i okolic),
  • prowadzenie ewidencji wykonanych odbiorów i raportowanie działań do działu logistyki / kierownika.
Oczekujemy:
  • czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
  • orzeczenie o niepełnosprawności (mile widziane),
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego (mile widziane),
  • znajomość topografii Warszawy i okolic,
  • sprawność fizyczna.
Oferujemy:
  • umowa o pracę od 1.12.2021,
  • pracę w stabilnej na rynku firmie,
  • stała pomoc asystenta przy odbiorze sprzętu,
  • telefon i samochód służbowy,
  • wsparcie asystenta kierowcy,
  • czas pracy w przedziale godzinowym 6-18 (konkretne godziny będą ustalone z pracodawcą).
Województwo:: mazowieckie
Firma: Feel Comfort

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 02-146
Ulica: Komitetu Obrony Robotników 56
Telefon: Odkryj numer
Skype: Odkryj skype

dodano: 2021.11.20
ważne do: 2022.03.20
wyświetleń: 62
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia