A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Demonter sprzętu

Nr ogłoszenia: 5794

Cena: 2 800,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Dla naszego klienta z branży związanej z recyklingiem poszukujemy osób do pracy stacjonarnej w Gliwicach. W swojej codziennej pracy będziesz odpowiedzialny za demontaż sprzętu pochodzącego z odbiorów z mieszkań.
Zadania:
  • rozładunek sprzętu,
  • sortowanie sprzętu ze względu na jego rodzaje (telewizory, routery, komputery, mikrofalówki itp.),
  • demontaż prostych urządzeń (składających się z małej ilości elementów),
  • demontaż złożony (demontaż urządzeń o złożonej strukturze),
  • segregowanie rozmontowanych części według wytycznych.
Oczekujemy:
  • orzeczenie o niepełnosprawności (mile wiedziane),
  • zdolności manualne, zwinność, zręczność fizyczna,
  • sprawność dłoni pozwalająca na demontaż małych i dużych elementów,
  • mile widziana podstawowa wiedza na temat urządzeń i sprzętu,
  • dokładność, spryt, logika w działaniu (potrzebne do rozumienia, co w jakiej kolejności należy rozmontować części),
  • łatwość w uczeniu się.
Oferujemy:
  • umowę o pracę od 1.12.2021 na okres próbny,
  • pracę stacjonarna w Gliwicach,
  • opiekę medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • bony świąteczne,
  • pakiet sportowy,
  • premię uznaniową,
  • wdrożenie na początku współpracy,
  • możliwość rozwoju w strukturze organizacji oraz realnego wpływu na ochronę środowiska,
  • pracę w doświadczonym zespole.
???? Tel: 728-442-860
Województwo:: śląskie
Firma: FEEL COMFORT

Powiat: m. Piekary Śląskie
Miasto: Gliwice
Kod pocztowy: 02-146
Ulica: Komitetu Obrony Robotników 56
Telefon: Odkryj numer
Skype: Odkryj skype

dodano: 2021.11.20
ważne do: 2022.03.20
wyświetleń: 45
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia