A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Specjalista ds. Rekrutacji – praca zdaln…

Nr ogłoszenia: 5789

Cena: 2 800,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Dla naszego Klienta z siedzibą w Malborku z branży zajmującej się handlem akcesoriami sportowymi poszukujemy zdalnego Specjalisty ds. Rekrutacji. Masz doświadczenie w rekrutowaniu? Szukasz pracy zdalnej? Zapraszamy do aplikowania.
???? Tel.: 728-442-860
Zadania:
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych w formie zdalnej,
  • publikacja ofert pracy,
  • ocena kandydatur na podstawie dokumentów aplikacyjnych,
  • umawianie spotkań z kandydatami,
  • przeprowadzanie testów kompetencyjnych,
  • raportowanie bieżących działań i efektów swojej pracy,
  • zdalna współpraca z zespołem HR,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • sporządzanie procedur związanych z HR na podstawie wytycznych oraz instrukcji.
Poszukujemy kandydata, który:
  • ma orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane),
  • jest otwarty do odbycia szkolenia wdrożeniowego w siedzibie firmy w Malborku (mile widziane),
  • ma wykształcenie wyższe (preferowane kierunki humanistyczne, społeczne),
  • posiada minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • zna narzędzia do zarządzania procesem rekrutacji (mile widziany erecruiter),
  • ma doświadczenie w pracy zdalnej z wykorzystaniem narzędzi do rozmów on-line,
  • jest komunikatywny, sumienny, dobrze zorganizowany, potrafi planować.
Oferujemy:
  • zakupy pracownicze z rabatem,
  • premię uznaniowa,
  • umowę o pracę od zaraz,
  • pracę zdalną,
  • solidne wdrożenie na początku współpracy (zwłaszcza w systemy IT),
  • pracę w godzinach: 8-15,
  • dostęp do zakupu dodatkowych pakietów: opieki medycznej, ubezpieczeń grupowych.
Województwo:: cały kraj
Firma: FEEL COMFORT

Powiat: cały kraj
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 02-146
Ulica: Komitetu Obrony Robotników 56
Telefon: Odkryj numer
Skype: Odkryj skype

dodano: 2021.11.15
ważne do: 2022.03.15
wyświetleń: 246
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia