Ogłoszenie

Magazynier - Stryków, łódzkie

Nr ogłoszenia: 5772

Cena: 1,00 PLN do negocjacji

Fundacja Biznes Bez Barier została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 25076. Obecnie dla jednego z naszych Klientów – Firmy Spedimex, poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier - Miejsce pracy: Stryków, łódzkie.

Nie czekaj, dołącz już dzisiaj do wyjątkowego zespołu ponad 2000 pracowników #SpedimexTeam i zostań jego częścią! Mamy niemal 30-letnie doświadczenie w dostawach. Każdego dnia przygotowujemy towary do wysyłki, żeby jak najszybciej dotarły z naszych magazynów do większości miejsc w Polsce i Europie.

Twoje zadania:
  • przyjęcie, wydanie i pakowanie towaru,
  • kontrola jakości towaru,
  • skanowanie towaru,
  • czynności związane z utrzymaniem magazynu,
  • zachowanie norm i standardów BHP.

Oczekujemy:
  • gotowości do pracy na trzy zmiany [6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00],
  • motywacji do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat,
  • zaangażowania w realizację powierzonych zadań i odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (umowa bez pośredników),
  • terminowe comiesięczne wynagrodzenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i płatne nadgodziny (szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej),
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia i pakietu sportowego,
  • bezpłatną opiekę medyczną w najlepszej w Polsce sieci placówek prywatnych,
  • prezenty świąteczne, konkursy i nagrody za polecenie pracownika.

Jesteś zainteresowany?
Wyślij CV na adres e-mail: rekrutacja@biznesbezbarier.org, koniecznie wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Biznes bez Barier moich danych osobowych w celu wykorzystania w procesie rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w celu informowania o ofertach pracy na zasadach określonych w Polityce RODO: http://biznesbezbarier.org/politykaPrywatnosci”.
Województwo:: dolnośląskie
Firma: Fundacja Biznes bez Barier

Powiat: świdnicki
Miasto: Świdnica
Kod pocztowy: 58-100
Ulica: Gdyńska 25/50
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2021.11.03
ważne do: 2022.03.03
wyświetleń: 178