A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Konsultant Call Center - praca zdalna

Nr ogłoszenia: 5717

Cena: 2 800,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Firma Migtel poszukuje nowych pracowników!
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży outsourcingowej. Zajmujemy się przeprowadzaniem badań rynku, analiz, pozyskiwaniem danych i obsługą infolinii oraz call center. Skupiamy się głównie na zatrudnianiu osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, oferujemy głównie pracę zdalną.

Rozmowy sprawiają Ci przyjemność?
Praca w domu to jest to?
Kreatywność to Twój atut?

Aplikuj, nie czekaj!

Zakres obowiązków
  • dbałość o dobre imię i prestiż firmy,
  • rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonej pracy,
  • przeprowadzanie ankiet,
  • pozyskanie zainteresowanych zakupem B2B
  • obsługa infolinii,
  • badanie poziomu zadowolenia klienta.

Poszukiwane kompetencje

Podejmij wyzwanie, jeżeli:
  • lubisz kontakt z ludźmi
  • -stawiasz na różnorodność projektów
  • angażujesz się w realizację postawionych celów i zadań
  • czujesz w sobie optymizm i radość życia
  • cenisz równowagę między pracą, a życiem prywatnym
  • motywuje Cię praca zespołowa
  • posiadasz doświadczenie w pracy z Klientem
  • masz umiejętności organizacji pracy własnej

Wymagamy:
  • dobrej znajomości obsługi komputera,
  • posiadania komputera i słuchawek z mikrofonem oraz stałego dostępu do internetu.

Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • miłą, koleżeńską atmosferę,
  • różnorodność projektów - wsparcie szkoleniowe,
  • pracę w zgranym zespole,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • stałe wsparcie Koordynatora,
  • wynagrodzenie 2800-3500 pln/brutto
Aplikację należy składać poprzez link:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Województwo:: cały kraj
Firma: InSpatium

Powiat: cały kraj
Miasto: cały kraj

dodano: 2021.10.19
ważne do: 2022.03.18
wyświetleń: 243
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia