A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Artykuły papiernicze i szkolne - Kraków

Nr ogłoszenia: 5539

Cena: 0,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Potrzebujesz artykuły papiernicze, szkolne czy też plastyczne? Internetowy sklep papierniczy Tensklep.pl, dostarcza do klientów w Krakowie ale i również w całym kraju, szeroki asortyment różnorakich artykułów papierniczych, w tym także oczywiście przybory szkolne dla dzieci w wieku szkolnym. W Tensklep.pl zakupicie takie artykuły szkolne jak powszechnie stosowane plecaki szkolne, tornistry i worki na kapcie, przybory do pisania, piórniki do szkoły bez wyposażenia lub z wyposażeniem, zeszyty, bloki techniczne i do rysowania, farby do szkoły ale także artystyczne, kredki i inne drobne akcesoria przydatne dla uczniów. Ofertę artykułów papierniczych uzupełniają materiały i przybory plastyczne dla kreatywnych. Ponadto środki higieniczne, w tym papier toaletowy i ręczniki papierowe.
Wejdź na stronę: https://tensklep.pl/sklep-papierniczy-krakow aby zobaczyć pełną ofertę.
Zakupu dokonaj przez stronę internetową sklepu papierniczego bądź także możesz to zrobić telefonicznie 695 840 695, 124 300 390.
Zamówione produkty dostarczamy pocztą kurierską w całej Polsce. Kraków - sklep papierniczy dostarcza zakupy nieodpłatnie przy zamówieniu na ponad 100 zł netto.
Województwo:: małopolskie
Firma: tensklep.pl
 
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-142
Ulica: Krowoderska 22
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://tensklep.pl/sklep-papierniczy-krakow
 
dodano: 2021.07.28
ważne do: 2022.07.23
wyświetleń: 339
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia