Ogłoszenie

Operator Wprowadzania Danych - j. angiel…

Nr ogłoszenia: 5509

Cena: 2 800,00 PLN

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska
Jesteśmy firmą działającą w obszarze IT. Zatrudniamy powyżej 50 pracowników na zasadzie telepracy. Klienci korzystają z usług naszej firmy od prostej naprawy komputera po development i wdrażanie kompleksowego oprogramowania przez okres wielu lat. Jesteśmy lubiani i znani, jako firma, która rozwiązuje codzienne problemy małych firm.

Wymagania:
  • dobra znajomoścć j. angielskiego pozwalająca na swobodną pracę z dokumentami i obsługę skrzynki mailowej
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • dobra znajomość Google docs., Pakiet Office, Excel, Skype
  • mile widziane doświadczenie w pracy w programach CRM-u
  • pisanie min. 160 zn/min
  • umiejętność skupienia się na wykonywanym zadaniu
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy:
  • pracę w przyjaznej atmosferze, z młodym, sympatycznym zespołem ludzi
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • pracę zdalną, telepracę
  • pracę pomiędzy godzinami 14-22 (7h dziennie)

Prosimy kandydatów o określenie swoich oczekiwań finansowych wraz z nadesłaną aplikacją. Nie zapomnij dodać w CV klauzuli która umożliwi nam wykorzystanie Twojego zgłoszenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacjo procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Proszę o przesyłanie CV na adres: fs.contact@datateam.us
Województwo:: cały kraj
Firma: Friendly Solutions

Powiat: cały kraj
Miasto: Wrocław

dodano: 2021.07.15
ważne do: 2021.11.12
wyświetleń: 267