Ogłoszenie

Specjaliści do zdalnej obsługi sklepów i…

Nr ogłoszenia: 5457

Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Szczegóły oferty:

Specjaliści do zdalnej obsługi sklepów internetowych

Praca dedykowana dla osób z niepełnosprawnością

Do dynamicznego zespołu poszukujemy pracowników do obsługi sklepów internetowych
z odzieżą.
Firma, która oferuje pracę to wiodący producent odzieży sportowej.
Praca będzie wykonywana w tylko formule zdalnej.

Zakres obowiązków
  • Weryfikacja dokonanych płatności za zakupy w sklepie,
  • Weryfikacja plików przechodzących od księgowości,
  • Obsługa zwrotów,
  • Tworzenie komentarzy do zamówień,
  • Obsługa zamówień ratalnych z poziomu systemu,
  • Obsługa wewnętrzna zamówień i komunikacja z magazynem

Jakie powinieneś mieć kwalifikacje

  • Poszukujemy osób komunikatywnych, otwartych, dynamicznych,
ale bardzo skrupulatnych
  • Praca wymaga skupienia i dokładności,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze mailowej klienta,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych,
  • Wymagana praktyczna znajomość w stopniu dobrym Excela,
  • Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Znajomość systemu Magento będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie minimum średnie

Co oferujemy:

  • Praca w dużej, prężnej rozwijającej się organizacji o zasięgu międzynarodowym,
  • Praca w oparciu o umowę o pracę w modelu zdalnym,
  • Praca na stanowisku przystosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnością
  • Wynagrodzenie do negocjacji- zależne od umiejętności i doświadczenia
  • Benefity pracownicze- ubezpieczenie zdrowotne, dodatki, premie,
  • Zapewniamy służbowy sprzęt do pracy.

Kontakt: kariera@innothink.com.pl

CV prosimy przesyłać z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Województwo:: cały kraj
Firma: INNOTHINK

Powiat: cały kraj

dodano: 2021.07.05
ważne do: 2021.11.02
wyświetleń: 452