A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Tester oprogramowania

Nr ogłoszenia: 5392

Cena: 2 800,00 PLN

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Migtel - Tester oprogramowania - praca zdalna
Firma Migtel poszukuje nowych pracowników!
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży outsourcingowej. Zajmujemy się przeprowadzaniem badań rynku, analiz, pozyskiwaniem danych i obsługą infolinii oraz call center. Zależy nam na zwiększaniu widoczności osób z niepełnosprawnością na rynku pracy. Dlatego swoją ofertę kierujemy głównie do osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, oferujemy pracę zdalną.
Jesteś osobą otwartą na nowe możliwości?
Samodzielność i dobra organizacja pracy to Twoje mocne strony?
Praca w domu to jest to?
Aplikuj, nie czekaj!

Oferujemy:

Umową o pracę, stabilne warunki zatrudnienia
Możliwość rozwoju umiejętności
Opiekę starszego programisty/ mentora
Pracę z programistami i projektantami
Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
Obowiązki:

Testowanie oprogramowania wspierającego procesy online przedsiębiorstw przemysłowych
Analizowanie wykonanych testów i zgłaszanie usterek
Stała współpraca z koordynatorem projektu
Czynny udział w rozwijaniu produktów
Raportowanie wyników przeprowadzonych testów
Wymagamy:

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie, sumienność, umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność
Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
Chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności
Chęć do rozwoju w kierunku testowania aplikacji
Mile widziane:

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Aplikować należy poprzez link:

Uprzejmie informujemy iż, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Województwo:: cały kraj
Osoba: Anna

Powiat: cały kraj
Miasto: Warszawa

dodano: 2021.06.18
ważne do: 2021.10.16
wyświetleń: 132
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia