A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Pracownik Serwisu Sprzątającego - Łęczyc…

Nr ogłoszenia: 5324

Cena: 1,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu.
Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.
Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)
Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Pracownik Serwisu Sprzątającego
Miejsce pracy: Łęczyca

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.
Nr tel.: 506 183 371
Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
Długotrwałe zatrudnienie - TERMINOWE WYPŁATY!
UMOWA o pracę lub umowa zlecenie
Praca: Poniedziałek – piątek (możliwość pracy na 1-szą lub 2-gą zmianę / 6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00)
Niezbędne narzędzia do pracy
Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne
Pakiet rehabilitacyjny
Wsparcie i szacunek!

Oczekujemy:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki

Zadania:
Sprzątanie biur / 2-ga zmiana (14-22)
Sprzątanie hal produkcyjnych / 1-wsza i 2-ga zmiana (6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00)
Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług utrzymania czystości w obiekcie.

Województwo:: łódzkie
Firma: Dussmann Polska Sp. z o.o.

Powiat: m. Łódź
Miasto: Łódź
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2021.05.05
ważne do: 2021.09.02
wyświetleń: 358
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia