Ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi sklepu interneto…

Nr ogłoszenia: 5292

Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Brak zdjęć.

My Wspieramy Sp. z o.o. to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do Rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności. Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się sprzedażą obuwia poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego
Praca na pełen etat

Jest to idealne stanowisko dla osoby z niepełnosprawnością, ponieważ można ją wykonywać zdalnie, z domu.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa klienta w sklepie internetowym (informacja o przesyłce, procedurze zwrotów, wskazówki jak dokonywać zakupów  itp.)
Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
  • umiejętność obsługi komputera (programy takie jak MS Excel, swobodne poruszanie się w środowisku internetowym)
Mile widziane:
  • doświadczenie w sprzedaży internetowej lub obsłudze klienta
Klient oferuje:
  • umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • pełne wdrożenie w dostępne narzędzia
  • sprzęt do pracy
  • wsparcie koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy, aby przesłały swoje CV na adres: praca@mywspieramy.org

Warunkiem rozpatrzenia przesłanej oferty będzie załączenie klauzuli:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez My Wspieramy Sp. z o.o., Chałubińskiego 9 lokal 2, 02-004 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

W przypadku dobrowolnego przesłania orzeczenia o niepełnosprawności prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez My Wspieramy Sp. z o.o., Chałubińskiego 9 lokal 2, 02-004 Warszawa, dobrowolnie podanych przez mnie danych szczególnej kategorii art. 9 RODO, jak np. stanu zdrowia, stopnia niepełnosprawności, itp.

Administratorem danych jest My Wspieramy Sp. z o.o., Chałubińskiego 9 lokal 2, 02-004 Warszawa, Informacja na temat przetwarzania danych osobowych dostępna pod linkiem: https://mywspieramy.org/polityka-prywatnosci

Województwo:: mazowieckie
Firma: MyWspieramy sp. z o.o.

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa

dodano: 2021.04.16
ważne do: 2021.08.14
wyświetleń: 370