Ogłoszenie

Młodszy specjalista ds. wsparcia rekruta…

Nr ogłoszenia: 5222

Cena: 2 800,00 PLN

Agencja Pracy Tymczasowej Ideal Work Germany Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
Młodszy specjalista ds. wsparcia rekrutacji - praca zdalna

Obowiązki:
- umawianie i koordynowanie przejazdów dla pracowników
- kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
- umieszczanie ogłoszeń na portalach oraz na Facebook’u
- wyszukiwanie informacji w Internecie w tym tworzenie baz

Nasz idealny pracownik:
- posiada doświadczenie/umiejętności na podobnym stanowisku
- posiada własny sprzęt komputerowy z dostępem do Internetu
- potrafi bardzo dobrze obsługiwać pakiet MS Office oraz Outlook
- potrafi efektywnie wyszukiwać informacji w Internecie
- ma dobrą dykcję i miły tembr głosu, gdyż często będzie rozmawiał przez telefon
- orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat
- telefon służbowy
- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
- materiały biurowe
- miłą atmosferę w pracy
Brzmi dobrze? Daj się poznać i aplikuj”!

Nazywam się Mirosława Kolankiewicz i odpowiadam za ten proces.
Jeśli masz pytania skontaktuj się ze mną: miroslawa.kolankiewicz@idealwork.pl
lub zadzwoń 538 894 747

Województwo:: mazowieckie
Firma: Ideal Work Germany

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2021.03.09
ważne do: 2021.07.07
wyświetleń: 994