Ogłoszenie

Pracownik do serwisu sprzątającego - War…

Nr ogłoszenia: 4921

Cena: 17,00 PLN

Brak zdjęć.

Jako Firma ISS jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób niepełnosprawnych, którzy nie mają przeciwwskazań do pracy związanej z utrzymywaniem czystości w obiektach biurowych lub produkcyjnych w Warszawie.

Oferujemy:
- Elastyczne godziny pracy,
- Niezbędne narzędzia pracy, odzież roboczą i szkolenia,
- Pracę w przyjaznym miłym zespole,
- Stabilne zatrudnienie.
Obowiązki:
- Sprzątanie pomieszczeń biurowych lub produkcyjnych.

Wymagania:
- Zaangażowanie i chęć do pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a podjęciem współpracy z nami, zadzwoń pod numer telefonu: 511 899 867.
Województwo:: mazowieckie
Firma: ISS Facility Services

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 02-677
Ulica: Pełny etat
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2020.11.10
ważne do: 2021.03.10
wyświetleń: 355