A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Lider Techniczny Obiektu / Inżynier Obie…

Nr ogłoszenia: 4864

Cena: 1,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Lider Techniczny Obiektu / Inżynier Obiektu
(Facility Management)
Poznań
Oferujemy:
Pracę w nowoczesnych budynkach, na których firma wdraża nowe rozwiązania technologiczne,
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne).

Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali,
Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Zadania:
Codzienną obsługę techniczną budynków oraz prowadzenie dokumentacji obiektowej,
Funkcja lidera technicznego wraz z rolą zastępcy kierownika obiektu,
Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości,
Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii oraz usuwanie awarii i usterek,
Obsługa BMS-u,
Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów z przeglądów i prac dodatkowych,
Koordynacja pracy, rozliczanie i raportowanie prac podwykonawczych,
Wsparcie operacyjne i kontrola prac podwykonawców,
Pełnienie funkcji lidera w zakresie wszelkich prowadzonych prac i dokumentacji z tym związanej.

Oczekujemy:
Wykształcenie  techniczne (preferowany profil  - elektryczne, automatyka, sanitarne, HVAC),
Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków,
Znajomość systemów budynkowych SSP, DSO, SWiN,  CCTV
Znajomość zagadnień wentylacji, klimatyzacji, ciepła technologicznego - węzły ciepła, wody lodowej, hydraulicznych, sanitarnych,
Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV (mile widziane 20kV) grupa II w zakresie „E”,
Biegłe czytanie  dokumentacji technicznej,
Bardzo dobra znajomość MS Excel
Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność.

Województwo:: wielkopolskie
Firma: Dussmann Polska Sp. z o.o.

Powiat: m. Poznań
Miasto: Poznań
Ulica: Szwajcarska

dodano: 2020.10.08
ważne do: 2021.02.05
wyświetleń: 370
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia