Ogłoszenie

Pomoc kuchenna - Mierzyn koło Szczecina

Nr ogłoszenia: 4783

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu osobę na stanowisko:

Pomoc kuchenna
Miejsce Pracy: Mierzyn koło Szczecina

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.
Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.
Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)
Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Kontakt telefoniczny: 505 615 493
Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
• Dobra, stabilna praca
• Wynagrodzenie 18 zł/h brutto, umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
• Praca: poniedziałek – piątek / w godzinach 06.00 – 14.00 lub 7.00 – 15.00
• Darmowy posiłek
• Dowóz do pracy transportem DGS z każdego miejsca Szczecina
• Dodatki, dodatek frekwencyjny, bonusy, pakiety medyczne
• Wsparcie Zespołu i przełożonego

Oczekujemy:
• Chęci do podjęcia pracy na stałe,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zadania:
• Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług.
• Pomoc na kuchni, przygotowywanie kanapek, obsługa bufetu.

Województwo:: zachodnio-pomorskie
Firma: Dussmann Polska

Powiat: m. Szczecin
Miasto: Mierzyn
Kod pocztowy: Umowa zlecenie
Ulica: Inne
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2020.09.07
ważne do: 2021.01.05
wyświetleń: 309