Ogłoszenie

Pracownik Gospodarczy / Operator Wózka -…

Nr ogłoszenia: 4746

Cena: 2 600,00 PLN

Szczegóły oferty:

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu.
Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.
Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)
Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Pracownik Gospodarczy/Wózkowy
Miejsce pracy: Częstochowa

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.
Nr tel.: 500 229 052
Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
Długotrwałe zatrudnienie - terminowe wypłaty!
Umowa o pracę lub umowa zlecenie (17 PLN brutto-godzina)
Możliwość pracy na 3 zmiany.
Niezbędne narzędzia do pracy
Dodatki, dobrą atmosferę, wsparcie i szacunek przełożonego

Oczekujemy:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Uprawnień UDT do prowadzenia wózków widłowych

Zadania:
Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług utrzymania czystości w obiekcie.

Województwo:: śląskie
Firma: Dussmann Polska Sp. z o.o.

Powiat: m. Częstochowa
Miasto: Częstochowa
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2020.08.24
ważne do: 2020.12.22
wyświetleń: 319