Ogłoszenie

Konsultant Call Center/ Zdalnie

Nr ogłoszenia: 4718

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

EvoSolutions Sp. z o.o. - jesteśmy agencją pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego (nr 20349)
Dla naszego klienta poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:
Konsultant Call Center/ praca zdalna ????‍????????‍????????✍️
Zadania:
☑️Sprzedaż usług HR: pracy tymczasowej, outsourcing procesu rekrutacji,
☑️Umawianie spotkań z przedstawicielem handlowym,
☑️Przygotowywanie ofert.
Oczekujemy:
☑️Minimum rocznego doświadczenia w pracy w Call Center,
☑️Łatwości w prowadzeniu rozmów telefonicznych, dobrej dykcji,
☑️Znajomości pakietu MS OFFICE (głównie Excel),
☑️Dobrego zorganizowania pracy, samodzielności,
☑️Orzeczenia o niepełnosprawności.
Oferujemy:
☑️Pracę zdalną,
☑️Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pełen etat,
☑️Szkolenia,
☑️Opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
☑️Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
Aplikację prosimy składać przez formularz na stronie internetowej:???????????????? https://aplikuj.hrlink.pl/…/Kons…/4870-2927-26-575-3330.html
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
Województwo:: cały kraj
Firma: Evo Solutions

Powiat: cały kraj
Miasto: Zdalnie

dodano: 2020.08.14
ważne do: 2020.12.12
wyświetleń: 374