A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Rehabilitacja i szkolania

Nr ogłoszenia: 4704

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

MDDP wraz z PEFRON zaprasza osoby niepełnosprawne wymagające kompleksowej rehabilitacji do udziału w programie „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”.

Oferowany program to jedyny taki projekt, w Polsce, który zapewnia kompleksową rehabilitację na polu zawodowym, społecznym i medycznym.

Kto może zostać uczestnikiem?

Uczestnikiem projektu może zostać każda osoba, która wskutek zdiagnozowanej choroby, doznanego urazu, niepełnosprawności wrodzonej lub nabytej utraciła zdolność do pracy. Co bardzo ważne niewymagane jest zaświadczenie o niepełnosprawności.

Jak wygląda kwalifikacja do programu?

Kwalifikacją do programu zajmuje się PEFRON

Jak wygląda realizacja projektu?

Osoba, która zostanie zakwalifikowana do programu zostaje skierowana, do jednego z dwóch ośrodków – Nałęczów lub Grębiszew. Ośrodek zapewnia bezpłatny nocleg w pokoju 1-osobowym, pełne wyżywienie, rehabilitację prowadzoną na trzech płaszczyznach oraz kursy i szkolenia zawodowe w ramach potrzeb indywidualnych. Doszkalanie odbywa się na podstawie wcześniej przeprowadzonych badań dyspozycyjności zawodowej każdego uczestnika.

Czas trwania projektu?

Do projektu można dołączyć cały czas, jest on prowadzony w sposób ciągły. Osoba zakwalifikowana może przebywać w ośrodku do 7 miesięcy.

Informacje dodatkowe

Każda osoba, która bierze udział w projekcie może starać się o dodatkowe stypendium, które maksymalnie może opiewać na kwotę 900zł

W związku z trwającą epidemią wykluczone są odwiedziny osób trzecich w ośrodku oraz wyjazdy osób biorących udział w programie.

Kontakt:

+48 505 267 410

+48 517 263 125

projektork@akademiamddp.pl
Województwo:: cały kraj
Osoba: Piotr
 
Powiat: cały kraj
Miasto: Warszawa
 
dodano: 2020.08.07
ważne do: 2021.08.02
wyświetleń: 165
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia