A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Asystentka księgowej (praca zdalna)

Nr ogłoszenia: 4681

Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość podstaw księgowości oraz przepisów podatkowych (VAT, CIT)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • Wiedza księgowa
  • Dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim MS Office
  • Zdolności analityczne
  • Komunikatywność
  • Uczciwość, staranność, odpowiedzialność, dokładność
  • Dokładność i terminowość
Zadania:
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Sprawdzanie faktur pod względem formalnym
  • Wystawianie not korygujących
  • Przyjmowanie faktur otrzymanych od dostawców i późniejsze nadzorowanie procesu ich przekazywania do biura rachunkowego
  • Wprowadzanie i analizowanie danych w systemie
  • Rejestrowanie i weryfikacja dokumentów używanych w działalności handlowej i administracyjnej
  • Przyjmowanie dowodów dostawy i sprawdzanie ich z zamówieniami
  • Realizowanie podstawowych zadań związanych z magazynowaniem i archiwizowaniem informacji i dokumentacji, zarówno na nośnikach cyfrowych, jak i standardowych, zgodnie z ustalonymi protokołami
  • Rejestrowanie faktur w systemie księgowym
  • Archiwizacja dokumentów księgowych
  • Współpraca z działem logistyki i działem sprzedaży
Dołącz do zespołu specjalistów, dla których praca jest pasją

Języki:
  • Angielski – komunikatywny lub niemiecki - komunikatywny
  • Umiejętność czytania faktur w języku niemieckim i angielskim (współpraca z niemieckim biurem rachunkowym)
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
Rekrutacja
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na email: rekrutacja@medilaabs.com z dopiskiem "rekrutacja" (wszelkie emaile nie dotyczące rekrutacji, wysyłane na ten adres email są dodawane do spamu, dziękujemy za zrozumienie)

Administratorem danych jest Medi-Laabs z siedzibą w 05-850 Ożarów Maz, ul. Nadbrzeżna 23. Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 Kodeksu Pracy (ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 917 z późn. zm.)) w celach niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacyjnych w Medi-Laabs na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.”
Województwo:: mazowieckie
Firma: Medi-Laabs

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Ożarów Maz
Kod pocztowy: 05-850
Ulica: Nadbrzeżna 23
Telefon: Odkryj numer
Strona www: www.medilaabs.com

dodano: 2020.08.01
ważne do: 2020.11.29
wyświetleń: 921
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia