Ogłoszenie

Pracownik Gospodarczy/Operator Maszyny M…

Nr ogłoszenia: 4614

Cena: 2 700,00 PLN

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych – zapraszamy do kontaktu także osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności.

Pracownik Gospodarczy / Operator Maszyny Myjącej
PRACA W NOCY
Miejsce pracy: Poznań

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.
Nr tel.: 512 096 732
Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
Długotrwałe zatrudnienie - TERMINOWE WYPŁATY!
UMOWA o pracę lub umowa zlecenie
Narzędzia do pracy
Dodatki, dobrą atmosferę, wsparcie i szacunek.

Oczekujemy:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki

Zadania:
Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług utrzymania czystości, prace porządkowe - obsługa maszyny czyszczącej.

Województwo:: wielkopolskie
Firma: Dussmann Polska Sp. z o.o.

Powiat: m. Poznań
Miasto: Poznań
Kod pocztowy: 00-105
Ulica: ul. Twarda, 18
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2020.07.14
ważne do: 2020.11.11
wyświetleń: 377