Ogłoszenie

Analityk/ Operator ewidencji i baz danyc…

Nr ogłoszenia: 4594

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

EvoSolutions Sp. z o.o. - Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego (nr 20349).
Dla naszego klienta poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:
Analityk/ Operator ewidencji i baz danych
Zadania:
  • Zarządzanie ewidencją czasu pracy pracowników oraz parametrów maszyn i pojazdów,
  • Analiza danych z systemu GPS,
  • Tworzenie wskaźników KPI,
  • Raportowanie odchyleń i anomalii,
  • Znajdowanie korelacji i powiązań.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego,
  • Szeroko pojętych zdolności analitycznych,
  • Biegłej znajomości MS Office, zwłaszcza Excel (tabele przestawne),
  • Znajomość pracy w chmurze (Dysk Google),
  • Znajomość VBA i Access będzie dodatkowym atutem,
  • Orzeczenia o niepełnosprawności.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pełen etat,
  • Pracę zdalną,
  • Szkolenia,
  • Opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
Aplikuj: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Analityk-Operator-ewidencji-i-baz-danych/4864-2921-26-575-3330.html
Województwo:: cały kraj
Firma: Evo Solutions

Powiat: cały kraj
Miasto: Zdalnie

dodano: 2020.07.02
ważne do: 2020.10.30
wyświetleń: 370