Ogłoszenie

Programista/ zdalnie

Nr ogłoszenia: 4513

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

EvoSolutions- jesteśmy agencją pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego (nr 20349).
Dla naszego klienta poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

Programista????‍????????‍????????

Zadania:

☑️Tworzenie i utrzymanie oprogramowania,
☑️Przeprowadzanie wstępnych testów oprogramowania,
☑️Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej,
☑️Analiza istniejących i przyszłych wymagań funkcjonalnych.

Oczekujemy:

☑️Umiejętności programowania w VB.NET (lub innym języku opartym o .NET), popartym możliwością zaprezentowania własnych aplikacji,
☑️Doświadczenia pozwalającego na samodzielne prowadzenie projektu i rozwój produktów informatycznych,
☑️Dobrej znajomości programowania obiektowego,
☑️Znajomości baz danych i języka SQL,
☑️Umiejętności projektowania relacyjnych baz danych (Oracle, Microsoft SQL, MySql),
☑️Umiejętności analitycznego myślenia i współpracy w zespole,
☑️Orzeczenia o niepełnosprawności.

Oferujemy:

☑️Pracę zdalną,
☑️Przeszkolenie do pracy,
☑️Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w godzinach od 8:00 do 15:00
☑️Opieka koordynatora przez cały okres zatrudnienia
☑️Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności kandydata.
☑️Pomoc w wypełnianiu dokumentów.

Aplikację prosimy składać przez formularz na stronie internetowej:????????

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
Województwo:: cały kraj
Firma: Evo Solutions

Powiat: cały kraj
Miasto: Zdalnie

dodano: 2020.05.25
ważne do: 2020.09.22
wyświetleń: 410