Ogłoszenie

Praca dla osób z niepełnosprawnością

Nr ogłoszenia: 4498

Cena: 0,00 PLN

Szczegóły oferty:

Pomożemy Ci znaleźć pracę!

Jeśli jesteś:
- osobą niepełnosprawną z aktualnym orzeczeniem
- w wieku aktywności zawodowej
- bez zatrudnienia, bez świadczeń przedemerytalnych
-nie uczestniczysz w warsztatach terapii zajęciowej i nie jesteś pracownikiem Zakładów Aktywności Zawodowej
- mieszkasz na terenie województwa łódzkiego lub świętokrzyskiego
zgłoś się do nas i uzyskaj wsparcie w znalezieniu zatrudnienia!

Opis stanowiska
Praca stacjonarna, telepraca lub praca zdalna dla osób z województwa łódzkiego i świętokrzyskiego.
Praca na otwartym rynku pracy, preferowana forma zatrudnienia- umowa o pracę na cały etat lub pół etatu.
Zatrudnienie dostosowane do umiejętności kwalifikacji i doświadczenia posiadanych przez osobę starającą się o pracę

Oferujemy
- pomoc w znalezieniu pracy
- profesjonalne wsparcie doradcy zawodowego, pośrednika pracy, prawnika i psychologa
- możliwość nieodpłatnego wzięcia udziału w szkoleniach zawodowych i warsztatach

Całe oferowane wsparcie jest bezpłatne!!!

Możliwość rejestracji do projektu w formie zdalnej (mailowo lub telefonicznie)

Zadzwoń do nas: 508 501 387 lub napisz e-maila: monika.sobczak@aktywizacja.org.pl.
Województwo:: łódzkie
Firma: Fundacja Aktywizacja

Powiat: m. Łódź
Miasto: Łódź
Kod pocztowy: 90-443
Ulica: Mickiewicza 15a
Telefon: Odkryj numer
Skype: Odkryj skype
Strona www: https://www.aktywizacja.org.pl/

dodano: 2020.05.15
ważne do: 2021.01.10
wyświetleń: 455