Ogłoszenie

Pracownik Utrzymania Czystości - Tczew

Nr ogłoszenia: 4233

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Firma Dussmann Polska Sp. z o.o. zatrudni do swojego zespołu sprzątającego osobę na stanowisko:

Pracownik Utrzymania Czystości
Miejsce pracy: Tczew

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numer telefonu: 662 021 584

Oferujemy:
  • Pracę na podstawie umowy o pracę w godzinach 06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00,
  • Możliwość zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Świetną atmosferę pracy,
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji.

Oczekujemy:
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zadania:
  • Utrzymanie czystości na terenie obiektu zgodnie z umową, w tym: sprzątanie pomieszczeń socjalnych, biur lub sprzątanie hal produkcyjnych, wszystkimi możliwymi środkami.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Województwo:: pomorskie
Firma: Dussmann Polska

Powiat: tczewski
Miasto: Tczew
Kod pocztowy: Umowa zlecenie
Ulica: Inne
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2020.02.28
ważne do: 2020.06.27
wyświetleń: 357